مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

تزریق ژل در کرج

تزریق ژل در کرج

قطعا زیبایی چهره برای اکثر افراد لذت بخش است گرچه زیبایی دورنی مهم تر از زیبایی ظاهری است اما ناگفته نماند که خداوند زیباست و زیبایی ها را دوست دارد پس صورت زیبا در کنار سیرتی زیبا کامل تر است، از همین رو اکثر افراد مخصوصا خانم ها برای زیباتر شدن چهره خود به روش های درمانی و زیبایی روی آورده اند.

در سال های اخیر تزریق ژل و تزریق بوتاکس طرفداران بسیاری پیدا کرده به طوری که کلینیک های زیبایی پوست و مو برای تزریق ژل از انواع ژل های تخصصی و اصل استفاده می کنند پس با خیالی آسوده می توانید تزریق ژل انجام دهید. بی شک تزریق ژل لب به زیبایی و خوش فرم شدن لب ها منجر می شود و زیبایی لب ها بسیار مهم است. یکی از ژل های کارآمد با ماندگاری بالا برای حجم دهی و زیباتر شدن لب ها ژل رووفیل می باشد.

کلینیک سامان اسکین یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو و تزریق ژل در کرج است و برای افرادی که خواهان تزریق ژل لب و حجم دهی به لب ها با ماندگاری بالای یک سال می باشند ژل رووفیل پلاس یکی سی سی مجوز دار را استفاده می کند، در ادامه درباره ژل رووفیل پلاس توضیحات بیشتری بیان شده که قطعا با این نوع ژل و فواید آن بهتر آشنا می شوید.

تزریق ژل رووفیل در کرج

بی شک برای حجم دهی لب ها با ماندگاری بالاتر ژل رووفیل بهترین انتخاب است، ژل های رووفیل ساخت شرکت Caregen  کره جنوبی می باشد و دارای چهار نوع ژل رووفیل پلاس، ژل رووفیل اولترا ، ژل رووفیل فاین و ژل رووفیل آکواشاین است.

ژل رووفیل حاوی مواد ایمنی است که از اجزای مشابه مواد طبیعی موجود در بدن انسان ساخته شده است.تزریق ژل رووفیل عملی نسبتا آسان محسوب می شود، همچنین برای بهبودی، زمان دوری از محل کار و بازگشت به فعالیت های قبلی ناچیز است. ایمنی ژل رووفیل بر اساس استاندارد های دستگاه های پزشکی مورد ارزیابی کامل قرار گرفته است و کیفیت فعالیت آنها به صورت بالینی تایید شده است.

همچنین این آزمایشات بر روی افرادی در محدوده های سنی ۲۰ تا ۵۶ سال نیز صورت گرفته اند. تمامی بیماران از نتیجه تزریق راضی بوده اند و تزریق ژل رووفیل برای آنها هیچ واکنش حساسیتی به همراه نداشته است. هیچ اثر جانبی از رووفیل گزارش نشده است، تنها مشکلات ایجاد شده ناشی از تکنیک های تزریق یا شرایط درمان بوده است. افراد ممکن است با قرمزی یا ورم خفیف بعد از تزریق مواجه شوند، با این حال این آثار نیز ظرف یک روز محو می شوند. بروز این واکنش ها نیز به میزان حساسیت عمومی پوست افراد بستگی دارد.

ژل رووفیل که با ترکیبی از فن آوری پپتید بیومیمیکی و هیدروژن مرتبط با HA تولید شده است کیفیت بالایی را در ویسکوزیته و خاصیت ارتجاعی با عملکردی نرم تر به ارمغان می آورد. رووفیل حاوی غلظت بالایی از اسید هیالورونیک آزاد است و به جای PBS در میان مولکول های هیالورونیک اسید متصل به پپتیدهایی است که منجر به افزایش پایداری ژل HA و به طبع ماندگاری بیشتر ژل می شود پپتید ماده ای بی خطر با ترکیبات طبیعی است که به جای استفاده از استر BDDE در رووفیل منجر به بهبود کیفیت آن گردیده است.

طبق ادعای شرکت سازنده مدت زمان ماندگاری این ژل حداقل 10-12 ماه می باشد و علت این ماندگاری طولانی مهار شدید هیالورونیداز درون زا  توسط ترکیبات فیلر است که باعث افزایش مدت زمان فیلر در بافت پوست می شود.

افزایش اثربخشی و خاصیت شکل پذیری بیشتر و ماندگاری بیشتر به علل یاد شده، افزایش پایداری ژل و تزریق نرم تر در حین کار را موجب میشود. خاصیت سفت کنندگی  فوق العاده و ضد چروک  این ژل در عین حال موجب ایجاد  ظاهری طبیعی خواهد شد.براساس عملکرد پپتیدهای یاد شده، ژل رووفیل باتنظیم مثبت كلاژن درون زا و تحریک سنتز اسید هیالورونیك در فیبروبلاست های انسانی و مقاومت قوی آن در برابر آنزیم موجب ماندگاری بیشتر آن در بافت خواهد شد.

ژل رووفیل پلاس حاوی Oligopeptide-72 و Oligopeptide-50 است که فعالیت مهاری و ضد التهابی آن باعث تخریب آهسته اسید هیالورونیک و سنتز کلاژن جدید در پوست می شود. بنابراین ژل رووفیل پلاس دارای تأخیر، تأثیر و ماندگاری اثر طولانی است. با توجه به نوع پوست ، عمق و نوع چین و چروک های اصلاح شده ، نوع تزریق و حجم تزریق شده ، طبق ادعای سازنده ماندگاری طولانی مدت تقریبا 12 ماه دارد.

از ژل رووفیل پلاس برای رسیدن به حداکثر نتیجه در مناطق مورد نظر از جمله ناحیه بینی ، چین های بینی ، خطوط ماریونت، فرورفتگی ها، خطوط ریز و همچنین محدوده تمپورال، گونه ها، فک و چانه استفاده شود.برای ایجاد تاثیر مناسب وافزایش قوام پوستی ، استفاده مناسب ازغلظت کافی این ماده توصیه میشود.

سخن پایانی

کلینیک سامان اسکین به عنوان یکی از شناخته شده ترین کلینیک های زیبایی و تزریق ژل در کرج به شما توصیه می کند پیش از تزریق ژل حتما در مورد ناحیه ای که می خواهید تزریق را در آن انجام دهید تحقیق کنید. این کار موجب می شود شما بهترین انتخاب را داشته باشید و با کمترین عوارض ممکن خدمات مورد نظر خود را دریافت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *