مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

همه چیز درباره لیزر موهای زائد در کرج

همواره رفع موهای زائد یکی از چالش های مهم محسوب می شود که بسیاری از افراد دوست دارند این موها را به صورت دائمی و یا برای طولانی مدت از بین ببرند. در میان روش هایی که به ما در رفع موهای زائد کمک می کند، لیزر کردن یکی از محبوب ترین روش ها محسوب می شود.

با توجه به محبوبیت بالایی که لیزر کردن دارد تقاضا برای این کار در میان افراد مختلف افزایش پیدا کرده است و همین مسئله موجب می شود که افراد بخواهند نسبت به این روش تمامی اطلاعات لازم را به دست آورند.

لیزر مو زائد در کرج اگرچه بسیار محبوب می باشد و می تواند موجب شود که افراد از تیغ و سالن ها اپیلاسیون و دردها و جوش های زیر پوستی راحت شوند، اما با این حال یک روش محبوب برای افراد سودجویی می باشد که بخواهند از تقاضای زیاد مردم سو استفاده کنند و درآمدهای کاذبی را برای خود به دست آورند.

لیزر موهای زائد در کرج

بسیاری از افراد هم که به واسطه تبلیغات گسترده در این زمینه از جمله دائمی بودن لیزر و همچنین قیمت ارزان اقدام به انتخاب افراد غیر متخصص کرده اند از این موضوع ناراحت و البته مایوس شده اند. به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم به صورت کامل چگونگی لیزر موهای زائد را مورد بررسی قرار دهیم.

چگونگی عملکرد لیزر برای رفع موهای زائد

لیزر موهای زائد در کرج به این صورت انجام می شود که در فرایند لیزر کردن تمامی نقاط سیاه شناسایی شده و از بین می روند. بر اساس این فرایند هم موهای زائد از بین می روند هم فولیکول های نگهدارنده این موها از بین می روند که موجب می شود اثرات به جا مانده از لیزر به حداقل برسد و ماندگاری این کار تا انداره قابل توجهی افزایش پیدا کند.

اما در لیزر موهای زائد یک نکته دارای اهمیت زیادی می باشد که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود. توجه داشته باشید که تمامی موهای زائد و موهای غیر زائد در بدن به صورت گردشی در یک چرخه رشد و استراحت هستند. بنابراین اگر در دوره استراحت لیزر صورت بگیرد، این کار هیچ تاثیری بر روی رفع موهای زائد بدن ندارد.

به همین دلیل باید لیزر به صورت دوره ای و با فواصل مشخصی صورت بگیرد تا بتواند به صورت کامل موهای زائد و ناخواسته بدن را به صورت دائمی از بین ببرد.

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد در کرج می تواند به واسطه یکی از پنج دستگاهی که در ادامه به شما معرفی می کنیم صورت بگیرد. توجه داشته باشید که لیزر کردن باید با انتخاب دستگاه درست همراه باشد. یکی از مواردی که بر روی انتخاب دستگاه تاثیر دارد دوره هایی می باشد که قرار است لیزر انجام شود.

همچنین رنگ پوست، رنگ مو، جنس مو و جنس پوست هم در این رابطه بسیار موثر هستنند و باید پزشک با بررسی همه این موارد دستگاه مناسب برای این کار را انتخاب کند که یکی از دستگاه های ذیل می باشد.

1لیزر موهای زائد در کرج به کمک دستگاه لیزر دایود
2لیزر موهای زائد بدن به کمک دستگاه الکساندرایت
3دستگاه لیزر کاربردی و موثر ND:YAG
4لیزر موهای زائد با لیزر روبی یا یاقوت
5رفع موهای زائد بدن با کمک دستگاه لیزر تور پالسی بالا

در انتخاب دستگاه لیزر یک مرکز لیزر موهای زائد در کرج باید دو نکته بسیار اساسی و البته مهم را در نظر داشته باشد. برای آگاهی شما ما در این بخش قصد داریم این دو نکته مهم را به شما معرفی کنیم که عبارت هستند از:

اولین نکته مهم در انتخاب دستگاه مناسب برای لیزر موهای زائد در کرج این است که شما باید برند دستگاه را به درستی انتخاب کنید و از دستگاهی استفاده کنید که می تواند برای شما موثر باشد.
دومین نکته ای که دارای اهمیتی بسیار زیاد می باشد و باید مورد توجه شما قرار داشته باشد نوع دستگاه و همچنین تکنولوژی این دستگاه برای از بین بردن موهای زائد می باشد که بسیار مهم می باشد.

در میان این دستگاه ها سه مدل از دستگاه هستند که نسبت به سایر دستگاه های دیگر شناخته شده هستند:

دستگاه لیزر الکساندریتدستگاه لیزر دایوددستگاه لیزر ان سه دی یانگ

اما چند مورد از برندهای شناخته شده دستگاه لیزر موهای زائد در کرج هم که باید با آنها آشنایی داشته باشید و پیش از انتخاب یک مجموعه برای انجام خدمات رفع موهای زائد بدن خود باید به آن توجه داشته باشید را به شما معرفی می کنیم که می تواند برای شما بسیار مهم باشد. برندهای برتر دستگاه ها لیزر عبارت هستند از:

دستگاه لیزر الکساندرایت برند کندلادستگاه لیزر الکساندرایت برند سایانشوردستگاه لیزر آلما
دستگاه لیزر دکادستگاه لیزر برند کوتراودستگاه لیزر برند نوبلکس

لیزر موهای زائد در کرج برای همه افراد می تواند مناسب و مفید باشد اما در برخی از موارد، برخی از افراد که دارای شرایطی خاص هستند برای این کار نمی توانند مناسب باشند. از همین رو این شرایط را به شما معرفی میکنیم:

افراد باردار افراد دارای لوپوسافراد داری اختلال هورمونیمصرف کننده داروهای خاصمصرف داروی حاوی طلابرخی بیماری های خاص
مصرف ایزوترتینویینداشتن گوشت اضافه در ناحیهداشتن خال یا تاتوسابقه تبخال مکرربرنزه بودنسابقه عفونت چرکی

در زمان انجام لیزر موهای زائد در کرج و همچنین بعد از آن شما باید نکاتی را رعایت کنید که این نکات مهم عبارت هستند از:

حتما باید ناحیه مورد نظر لیزر قبل از انجام لیزر تراشیده شده باشد
تا یک هفته بعد از لیزر نباید به صورت مستقیم محل لیزر شده در برابر نور خورشید قرار بگیرد
برای تسکین دردهای طبیعی بعد از لیزر به شما ژلی داده می شود که رسانا می باشد و شما باید از آن استفاده کنید
سعی کنید بعد از اینکه لیزر کردید برای خروج از محل حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید
در زمان لیزر حتما از عینک محافظ چشمی که به شما داده می شود استفاده کنید
در سه روز اولی که لیزر کرده اید از رفتن به استخر و سونا بخار و خشک پرهیز کنید
سعی کنید با پزشک خود راحت باشید و تمامی مشکلاتی که در زمان لیزر دارید را بیان کنید

لیزر موهای زائد در کرج در مرکز تخصصی زیبایی سامان اسکین با کیفیت مناسب و همچنین با قیمت مناسب برای شما عزیزان صورت می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره های لازم را در این زمینه به دست آورید.