مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

عوارض تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس عوارض دارد؟

آیا تزریق بوتاکس عوارض دارد؟

زمانی که از عوارض تزریق بوتاکس می خواهیم به شما بگوییم لازم است که در ابتدا شما را با مزایای این درمان آشنا کنیم تا بتوانید براساس اطلاعاتی که به دست می آورید، تصمیم بگیرید. همیشه بهترین راه برای شما این است که اطلاعات خود را در مورد حوزه ای که می خواهید به آن ورود کنید کامل کنید هم با مزایای این کار و هم با معایب آن آشنا شوید و بر اساس این دو اصل بسیار مهم در مورد انجام آن تصمیم بگیرید.

  • ماندگاری و دوام بالایی دارد و ممکن است تا 18 ماه ماندگار باشد.
  • شما برای دیدن نتایج تزریق بوتاکس نیاز نیست که مدت زیادی را صبر کنید و نتایج آن به سرعت و در بازه زمانی کمتر از نیم ساعت خود را به شما نشان می دهد.
  • استفاده از این روش برای زیبایی برای شما نتیجه بسیار ظریف و در عین حال طبیعی را به همراه دارد
  • روش جوانسازی غیر تهاجمی و بدون نیاز به جراحی
  • عدم نیاز به بستری شدن، بیهوشی و اتاق عمل
  • امکان استفاده از بی حسی باعث می شود که دردی را حس نکنید.
  • نیازی به دوره نقاهت ندارد
  • تزریق بوتاکس برای تمامی افرادی که به سن قانونی رسیده اند امری کاملا مجاز و قانونی می باشد.
  • استفاده از بوتاکس در فرم دهی و اصلاح صورت و جوانسازی پوست بسیار موثر است.
  • قابلیت استفاده بدون محدودیت در خانم ها و آقایان

کاربرد تزریق بوتاکس

بیشترین و موثرترین کاربرد تزریق بوتاکس برای رفع چین و چروک و خطوط روی صورت است البته از این روش برای ایجاد فرم دهی و زاویه سازی صورت و سایر نواحی بدن نیز استفاده می شود. موادی که در ژل وجود دارند به صورت طبیعی و مصنوعی می باشند که در نتیجه به طراوت و زیبایی پوست کمک خواهد کرد.

به تزریق فیلر یا بوتاکس، ایمپلنت تزریقی، پر کننده چین و چروک، پرکننده پوستی نیز می گویند.استفاده از تزریق بوتاکس یک روش سریع و تاثیرگذار در جوانسازی و زیبایی پوست بشمار می رود که مزایای زیادی به همراه دارد و ما در ادامه آنها را معرفی خواهیم کرد.این تزریق زمانی حدود 20 تا 40 دقیقه طول می کشد که البته زمان دقیق آن را پزشک با توجه به تعداد و عمق چین و چروک مشخص می کند.

عوارض تزریق بوتاکس

باید بدانید که تزریق بوتاکس علاوه بر مزایای فراوانی که دارد خالی از ایراد و عوارض هم نیست. به همین دلیل ما برای اینکه بتوانیم راهنمای خوبی برای شما باشیم نیاز می بینیم که در مورد عوارضی که این محصولات دارد برای شما اطلاعاتی را ارائه دهیم که در تصمیم گیری ها شما کمک کند. باید بدانید که برخی از عوارضی که در این بخش به شما می کنیم عوارضی هستند که معمولا به صورت همیشه برای همه افراد رخ نمی دهد و امکان دارد برخی اصلا با این عوارض روبرو نشوند.

در ابتدا باید این را بدانید که شما بعد از اینکه تزریق بوتاکس را انجام دادید باید مانند سایر روش های زیبایی و جوانسازی توصیه ها و نکاتی را رعایت نمایید، با رعایت توصیه های پزشک متخصص می توانید از تزریق لذت برده و زمان ماندگاری آن را نیز افزایش دهید.

همچنین در مورد عوارض تزریق بوتاکس را باید این نکته مهم را بدانید که بعد از تزریق به امکان بروز هر مشکلی وجود دارد.این مشکلات شامل خونریزی در محل تزریق، کبودی، قرمزی و تورم زیاد، ماندگاری کوتاه مدت، حساسیت به ژل، عفونت، واکنش آلرژیک، حرکت ژل و… می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *