مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

رفع غبغب

تخلیه چربی غبغب

تخلیه چربی غبغب

تخلیه چربی غبغب یکی از مهمترین خواسته های افرادی است که درصدد انجام روش های زیبایی هستند. همه ما می دانیم که یکی از مشکلاتی که می تواند برای خانم ها و آقایان در میزان زیبایی یک امتیاز منفی محسوب شود وجود غبغب می باشد.

چربی جمع شده در قسمت زیرین چانه، غبغب نام دارد که شاید یکی از مهمترین معضلاتی است که بسیاری از افراد با آن دست و پنجه نرم می کنند و مشکلاتی دارند که هیچ راهی برای آن وجود ندارد به غیر از انجام یک روش برای تخلیه کردن چربی هایی که در آن بخش تجمع کرده اند.

دلایل به وجود آمدن غبغب

اگر به دنبال رفع غبغب خود هستید احتمالا دوست دارید که بدانید چرا دچار این عارضه شده اید. به خصوص اگر اضافه وزن نداشته باشید. برخی از افراد به دلیل داشتن اضافه وزن، غبغب دارند و این مسئله می تواند موجب شود که برای تخلیه چربی در این ناحیه اقدام کنند و دیگر به دنبال دلیل این موضوع نیستند چرا که می دانند علت چیست.اما گاهی اوقات فرد اضافه وزنی ندارد اما غبغب دارد و نمی داند که چه مسئله ای موجب شده است که این اتفاق رخ دهد، چرا که بر این باور است که حتما اضافه وزن می تواند عامل غبغب باشد.

به همین دلیل باید بدانید که تخلیه چربی غبغب گاهی می تواند به این دلیل برای کسی اتفاق افتاده باشد که اضافه وزنی ندارد اما موارد دیگری دارد که خود از آنها خبر ندارد. به همین دلیل لازم است که ما تمامی مواردی که می تواند موجب غبغب شود را به شما معرفی کنیم تا با بررسی این موضوع متوجه این اصل شوید که چرا دچار چربی در این ناحیه شده اید.

سپس در مورد اینکه چطور این تخلیه صورت می گیرد به شما اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد که می تواند برای شما مفید باشد. برخی از مهمترین دلایل بروز غبغب می تواند شامل موارد ذیل باشد:

  • اضافه وزن: شایع ترین و شناخته ترین عاملی که برای به وجود آمدن غبغب مطرح می باشد و شما در نهایت نیاز پیدا می کنید که تخلیه چربی غبغب را انجام دهید اضافه وزن می باشد.

 

  • اضافه وزن در ناحیه گردن و گلو: شاید برای شما عجیب باشد اما گاهی اوقات افراد دچار غبغب می شوند به این علت که در این ناحیه احساس اضافه وزن می کنند و این مسئله می تواند برای آنها بسیار نگران کننده باشد.

 

  • افزایش سن: در برخی از موارد نادر کسانی که برای تخلیه چربی غبغب اقدام می کنند افرادی هستند که به دلیل افزایش سن خود دچار این عارضه شده اند و به غیر از این مشکلی ندارند.

 

  • کاهش میزان الاستیسیته در پوست: دلایل مختلفی برای این موضوع وجود دارد که شایع ترین آن می تواند افزایش سن باشد اما این کاهش به دلایل مختلفی می تواند برای شما رخ دهد و در نهایت موجب شود که شما دچار غبغب شوید.

 

  • موارد ژنتیکی: یکی دیگر از دلایل رایج در غبغب می باشد و بسیاری از افراد تنها به این دلیل دچار غبغب می شوند.

آیا تخلیه چربی غبغب به صورت تهاجمی صورت می گیرد؟

یکی از مواردی که برای تخلیه چربی غبغب می تواند مورد توجه شما باشد این است که آیا این روش تخلیه به صورت تهاجمی می باشد یا خیر؟ باید به این سوال این طور پاسخ داد که تخلیه معمولا روشی تهاجمی می باشد اما نمی تواند برای شما مشکلاتی را ایجاد کند. در واقع هم تنها ترین راه حل و هم بهترین راه حل برای شما می باشد.

به همین دلیل هم است که روش های نوین متفاوت غیر تهاجمی برای این امر در نظر گرفته نشده است چرا که این روش تهاجمی برای شما درد آور و خطرناک محسوب نمی شود.

روش های تخلیه چربی غبغب

برای تخلیه چربی غبغب ما باید روی به روش های تهاجمی بیاوریم. روش هایی که تاثیری بسیار دقیق داشته و از طرفی برای شما خطرناک و دردآور محسوب نمی شود. اما این تخلیه به صورت تهاجمی به شکل های مختلفی می تواند صورت بگیرد که ما در این بخش قصد داریم برخی از این موارد را به شما توضیح دهیم. به این ترتیب شما می توانید اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید و این می تواند برای شما فواید بسیار زیادی را به همراه داشته باشد

چرا که می توانید روش مطلوب خود را انتخاب کنید. البته اگر پزشک روش خاصی را با توجه به شرایط شما در نظر بگیرد، باید بر اساس نظر پزشک اقدام کنید. مهمترین روش های تخلیه چربی در ناحیه غبغب عبارت اند از:

  • تخلیه چربی به روش جراحی لیفتیکی از روش های تهاجمی و البته موثر در تخلیه چربی غبغب می تواند برای شما تخلیه با استفاده از روش جراحی لیفت باشد. این روش معمولا در زمان هایی می تواند فایده داشته باشد و عموما در زمان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که پوست شما حالت کشسانی اولیه و طبیعی خود را به دلایل مختلفی از دست داده باشد.

 

  • روش مزوتراپی برای درمان غبغب یکی دیگر از روش های مهم برای تخلیه چربی غبغب استفاده از روش مزوتراپی می باشد. این روش نوین و بسیار کاربردی می تواند به شما به خوبی در تخلیه چربی کمک کند. با حداقل عوارض و در عین حال با کارایی و تاثیر بسیار سریع و دقیق، یه همین دلیل این روش یکی از روش های نوین محسوب می شود.

 

  • تزریق کیبلا برای درمان غبغب یکی دیگر از موثرترین و نوین ترین روش های کاربردی برای تخلیه چربی غبغب می تواند تزریق کیبلا باشد. این روش باید به صورت کاملا تخصصی و زیر نظر پزشک صورت می گیرد.

 

  • استفاده از لیپوماتیکاین روش هم یکی از روش های بسیار محبوب تلقی می شود که می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و باید تحت نظر متخصص انجام شود تا کارایی خود را داشته باشد

 

  • استفاده از داکسی کولیک اسیدآخرین روش نوین و کاربردی می باشد که استفاده از آن می تواند برای شما مزایای زیادی را به همراه داشته باشد و می تواند موجب شود که شما از این کار رضایت کافی داشته باشید و دیگر نگران برگشت این مسئله نباشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *