مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

تزریق ژل صورت

تزریق ژل به صورت در کرج

تزریق ژل صورت در کرج

 تزریق ژل صورت در کرج یکی از پر طرفدارترین اقدامات حوزه زیبایی محسوب می شود که دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و طرفداران زیادی دارد. باید بدانید که  این کار می تواند در نواحی مختلفی از صورت و یا بدن انجام شود. به همین دلیل شما باید به خوبی بتوانید اطلاعات خود را در این زمینه انجام دهید و با مزایا و معایبی که این کار می تواند برای شما به همراه داشته باشد آشنا شوید. از همین رو سامان اسکین مرکز تخصصی زیبایی در کرج در این مطلب قصد دارد به تزریق ژل در ناحیه صورت بپردازد.

کاربرد تزریق ژل به صورت

تزریق ژل صورت در کرج در مرکز تخصصی زیبایی سامان اسکین با هدف جوانسازی پوست در کرج انجام می شود. این کار برای شما می تواند کاربردهای متفاوتی به همراه داشته باشد و شما می توانید به هر یک از این دلایل که در این بخش به شما معرفی می کنیم برای انجام این کار اقدام کنید. از همین رو ما قصد داریم در این بخش از مطلب به شما مهمترین و اصلی ترین کاربردهایی که این کار برای شما به همراه دارد را معرفی کنیم.

برخی از مهمترین کاربرد های تزریق ژل به صورت عبارت می باشد از:

 

بزرگ کردن و برجسته کردن لب هایی که به صورت طبیعی باریک هستند.
از بین بردن و محو کردن خطوط ظریف روی صورت که نشان دهنده پیری هستند.
مشخص کردن خطوط و همچنین ظرافت هایی که بر روی صورت وجود دارد و خوش فرم کردن صورت
چاق تر کردن نواحی صورت
از بین بردن جای زخم های روی صورت
از بین بردن و محو کردن ناهمواری ها و چین و چروک های صورت

عوارض تزریق ژل به صورت

در صورتی که شما بخواهید تزریق ژل به صورت در کرج را انجام دهید باید به خوبی با این اقدام زیبایی آشنا باشید. از همین رو ما در این بخش قصد داریم به شما در خصوص عوارضی که این کار می تواند به همراه داشته باشد اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه دهیم. توجه داشته باشید که اطلاع از عوارض می تواند به شما کمک کند که در این خصوص بهتر و راحت تر تصمیم گیری نمایید. مهمترین مواردی که میشود در دسته بندی عوارض های احتمالی تزریق ژل صورت به شما معرفی کرد عبارت هستند از:

در برخی از موارد بسیار نادر این امکان وجود دارد که تزریق ژل به صورت در کرج موجب این شود که فرد اقدام کننده به این کار با گرفتگی در ناحیه رگ ها روبرو شود. این امر می تواند در نهایت موجب شود که فرد با نابینائی دائم روبرو شود. امکان مرگ بافت و یا حتی ایجاد آمبولی در ناحیه ریه نیز وجود دارد. اما در صورتی که شما در بهترین کلینیک تزریق ژل در کرج این کار را انجام دهید، احتمال بروز این مشکلات می تواند برای شما به اندازه زیادی کاهش پیدا کند.

یکی از مهمترین عوارضی که تزریق ژل به صورت در کرج می تواند برای شما به همراه داشته باشد این است که شما بعد از انجام این اقدام زیبایی که می تواند موثر باشد، با مقداری کبودی در ناحیه تزریق روبرو می شوید.

اما باید بدانید که به هیچ عنوان برای شما جای نگرانی ندارد. چرا که شما می توانید با گذشت مدت کوتاهی از زمان تزریق به صورت کامل شاهد این باشید که این عارضه به صورت کامل از بین می رود. معمولا باید بدانید که این عارضه می تواند در مدت زمانی بین 24 الی 48 ساعت به صورت کامل از بین برود.

یکی دیگر از مواردی که می تواند در دسته بندی عوارض بسیار نادر تزریق ژل به صورت در کرج مطرح شود این است که فردی که این اقدام زیبایی را انجام داده است امکان دارد بعد از مدتی متوجه شود که برجستگی هایی در زیر پوست و ناحیه تزریق به وجود آمده است. این اتفاق نادر می تواند به راحتی و با استفاده از برخی داروهایی که پزشک تجویر می کند برطرف شود.

اما در برخی دیگر از موارد هم این امکان وجود دارد که برای از بین بردن چنین برجستگی های به وجود آمده ای که مورد پسند نیست برخی از اقدامات جراحی صورت بگیرد و این عارضه از بین برود.

از دیگر عوارضی که می تواند در ادامه تزریق ژل به صورت در کرج برای شما به وجود آید این است که شما بعد از تزریق با تورم روبرو می شوید. این تورم به صورت کلی می تواند بر روی ناحیه تزریق صورت بگیرد. اما باید بدانید که این عارضه هم در دسته بندی عوارض نادر قرار دارد. اما اگر برای شما به وجود آمد جایی برای نگرانی نیست.

چرا که یک عارضه کاملا کوتاه مدت و گذرا می باشد. این مشکل می تواند در مدت زمانی حدود دو الی سه روز بعد از تزریق ژل به صورت کامل از بین برود و شما متوجه مشکلی جدی نخواهید شد.

توجه داشته باشید که شما پس از تزریق ژل به صورت در کرج امکان دارد که با مشکلی شایع روبرو شوید. این مشکل این است که ژل تزریق شده به صورت شما پس از مدتی جابجا می شود.

قرمز شدن پوست هم می تواند یکی از عوارض کوتاه مدت و گذرایی باشد که شما می توانید بعد از گذشت حداکثر سه روز متوجه شوید که به صورت کامل از بین رفته است و بر طرف شده است.

سخن پایانی

توجه داشته باشید که تزریق ژل به صورت در کرج می تواند یکی از مهمترین اقداماتی باشد که شما می توانید در راستای جوانسازی پوست و افزایش زیبایی به دلایل مختلفی انجام دهید. این کار می تواند برای شما با عوارضی روبرو باشد که در شایع ترین انواع این عوارض شما شاهد عارضه هایی کوتاه مدت هستید که می تواند به سرعت و به راحتی از بین برود. برای این که بتوانید به خوبی از مشاوره های ما در سامان اسکین بهره مند شوید به شما توصیه می کنیم با ما در تماس باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *