مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

تزریق ژل لب

تزریق ژل لب در کرج

تزریق ژل لب در کرج

تزریق ژل لب در کرج توسط کلینیک تخصصی زیبایی سامان اسکین انجام می شود. این تزریق مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است و دلیل اصلی آن هم این است که لب یکی از تاثیر گذارترین بخش های صورت در زیبایی می باشد. همچنین لب ها با افزایش سن، برجستگی ها، ارتفاع و همچنین حجم خود را از دست می دهند و همین مسئله می تواند موجب شود که افراد برای جلوگیری از این اتفاق یا برای پوشش دادن این اتفاق اقدام به تزریق ژل در این ناحیه مهم داشته باشند.

در تزریق ژل لب در کرج یکی از مواردی که بسیار مهم می باشد و خواسته بسیاری از متقاضیان است این است که این لب ها باید دارای تقارن باشند. اما گاهی امکان دارد به دلایل مختلفی از جمله تاثیرات محیطی و یا افزایش سن و یا حوادثی مانند تصادفات و یا ضربات، این تقارن تا حدود زیادی از بین برود. به همین دلیل برای رساندن لب ها به تقارن مد نظر و مناسب یکی از بهترین کارهایی که می شود صورت داد این است که در این ناحیه برای افراد تزریق ژل صورت بگیرد.

تزریق ژل لب در کرج گاهی برای این منظور صورت می گیرد که خطوط به وجود آمده بر روی لب ها که عموما به صورت عمودی هستند از بین بروند. زمانی که بر روی لب ها به دلیل خشکی آب و هوا و یا افزایش سن چروک ها و خطوط عمودی به وجود می آید، ظاهر لب مطلوبیت خود را از دست می دهد. این شرایط را حتی به صورت موقت نمی شود با رژ لب پوشش داد، چرا که در صورت رژ لب زدن، این خطوط بیش از پیش خود را نشان می دهند چرا که رژ لب موجب می شود سایر بخش های دیگر لب رنگ بگیرند اما شیارهای درون این خطوط رنگ نگیرند.

نحوه تزریق ژل لب در کرج

تزریق ژل در کرج باید توسط مجموعه های تخصصی صورت بگیرد. چرا که در این کار مطلوبیت کار و همچنین کم خطر بودن و درست بودن کار اهمیت بسیار زیادی دارد و اگر شما نتوانید به خوبی این فاکتورها را در زمان تزریق و بعد از آن داشته باشید قطعا با مشکلاتی روبرو می شوید که این مشکلات می تواند برای شما عوارضی را در پی داشته باشد و در نهایت شما را وادار به تزریق دوباره و زودهنگام با ریسک بالا کند.

در بهترین کلینیک تزریق ژل لب در کرج ، پزشک متخصصی که این کار را انجام می دهد از شناخت کافی نسبت به اجزای صورت و ساختار لب های مختلف برخوردار است، شناختی که به شما کمک می کند بتوانید تزریق بهتری را داشته باشید و از تزریق خود اطمینان بیشتری داشته باشید. نکته دیگری که در تزریق ژل در ناحیه لب وجود دارد و دارای اهمیت زیاد می باشد این است که پزشک متخصص باید بداند چگونه و چه مقدار ژل را در کدام یک از لایه های لب صورت شما انجام دهد تا نتیجه خوبی حاصل شود.

تعیین مقدار ژلی که باید تزریق شود و همچنین تعیین عمق و سطحی که باید تزریق در آن صورت بگیرد به عوامل مختلفی بستگی دارد. معمولا پزشک بر اساس این که شما می خواهید چه فرمی را به دست آورید و یا از تزریق چه هدفی را دنبال می کنید، همچنین بر اساس شرایط حجم و ارتفاع و تقارن لب های شما و در نهایت بر اساس عمق خطوط و چین و چروک هایی که بر روی صورت شما به وجود آمده است تصمیم می گیرد که باید چه مقدار ژل را در چه سطحی از پوست لب شما تزریق کند.

نکات مهم در تزریق ژل لب

تزریق ژل لب در کرج باید به گونه ای صورت بگیرد که در نهایت شما از کاری که انجام داده اید رضایت کامل داشته باشید. با توجه به این که این روزها گزارش هایی مطرح شده است از افرادی که در مراکز مختلفی اقدام به تزریق ژل کرده اند اما از کار صورت گرفته رضایت ندارند، ما قصد داریم نکاتی که می تواند به شما کمک کند تا تزریق موفقی داشته باشید را به شما معرفی کنیم. این نکات را حتما در نظر داشته باشید تا درصد موفقیت تزریق خود را افزایش دهید.

مهمترین نکاتی که باید به آن توجه شود عبارت اند از:

1. باید بر اساس نیازی که وجود دارد میزان ژل مورد نیاز برای تزریق ژل را در نظر گرفت تا هم بیمار هزینه زیادی پرداخت نکند و هم در نهایت خواسته نهایی او محقق شود.
2. پیش از فرایند تزریق ژل در لب باید حتما لب ها به صورت دقیقی معاینه شوند تا اگر اختلالی در لب ها وجود دارد شناسایی شود و در تزریق ژل این موارد لحاظ گردد.
3. حتما باید مجموعه ای را برای تزریق ژل لب انتخاب کنید که هم مجموعه به اندازه کافی مطمئن باشد و هم این که مجموعه پزشک متخصص و ماهری داشته باشد.
4. تزریق ژل لب باید به گونه ای باشد که بعد از تزریق لب ها فرم طبیعی خود را از دست ندهند. در واقع باید میمیک صورت و همچنین میزان لاغری صورت در نظر گرفته شود.
5. در انتخاب برند و مارک ژلی که باید به لب های شما تزریق شود دقت کنید. چرا که اگر ژل انتخاب شده توسط شما یا پزشک بی کیفیت باشد شما از نتیجه راضی نخواهید بود.
6. اگر قرار است تزریق ژل تنها در بخش های دو طرف لب صورت بگیرد، پزشک حتما باید به قسمت مرکزی لب از نظر سایز و حجمی که دارد توجه کند تا لب ها فرم خوبی داشته باشند.
7. توجه داشته باشید که در برخی از مواقع پیش از آن که ژل لب تزریق شود نیاز است که چانه فرد نیز با افزایش سایز روبرو شود. این کار می تواند نتیجه نهایی را دلپذیرتر کند.
8. توجه داشته باشید که لب بالایی شما باید هم حدود بیست درصد از لب پایینی کوچکتر باشد و هم باید به همین میزان عقب تر باشد تا زیبایی چهره شما به خوبی حفظ شود.

 

تزریق ژل لب در کرج برای شما می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. به همین دلیل هم است که معمولا ما شاهد استقبال بسیار زیادی از این کار هستیم. مهمترین مزایای تزریق ژل در ناحیه لب عبارت اند از:

پایین بودن میزان حساسیت مواد به کار رفته در ژل مشابه با بدن می باشد به همین دلیل حساسیت زا نیست
کم بودن میزان کبودی پس از تزریق میزان کبودی و یا ورم کردن بعد از تزریق می تواند به اندازه قابل توجهی کم باشد
آسان بودن از بین بردن برآمدگی های زننده تمامی برآمدگی های زننده لب ها به کمک تزریق ژل درست از بین می رود
آسان تر و دقیق تر کنترل کردن حجم لب حجم لب را می توانیم در این روش تزریق به راحتی کنترل کنیم تا به اندازه دلخواه برسد
تزریق ژل لب دارای ماندگاری قابل قبولی می باشد ما شاهد از بین رفتن سریع نتایج حاصل از تزریق ژل در لب نمی باشیم

 

تزریق ژل لب در کرج می تواند در عین تمامی مزایایی که داشته باشد عوارضی هم برای شما داشته باشد. این عوارض به صورت همیشگی نیست و امکان دارد بسیاری از افراد با این عوارض آشنا نشوند. اما به هر حال اگر قصد دارید این ژل را تزریق کنید ما به شما عوارضی که می تواند برای شما همراه داشته باشد را معرفی می کنیم تا دید شما در این باره بازتر باشد:

1. در ساعت های اولیه تزریق ژل لب شما دچار بی حسی می شوید و امکان دارد در صورت خوردن غذا لب های خود را گاز بگیرید و همین امر موجب شود تزریق شما موفقیت آمیز نشود.
2. توجه داشته باشید که تا 24 ساعت پس از تزریق باید محدودیت هایی را داشته باشید، نباید ورزش های شدید داشته باشید و یا نباید در برابر گرمای بسیار زیادی قرار بگیرید.
3. در صورتی که سرماخوردگی داشته باشید و یا دچار التهاب های شدید باشید تزریق ژل برای شما نمی تواند اثر بخش باشد و نتایج دلخواه شما را به صورت حتمی در بر نخواهد داشت.
4. امکان دارد به دلیل تزریق ژل و وارد شدن سوزن سرنگ در لب شما دردها و ناراحتی های خفیفی را در زمان تزریق و یا بعد از آن تجربه کنید که البته این موارد می تواند کاملا طبیعی باشد.
5. اگرچه به صورت کلی ما با تزریق ژل لب کمتر از سایر انواع دیگر تزریق ها با کبودی روبرو هستیم اما باید بدانید که به هر حال یکی از احتمالا موجود با درصد پایین بروز کبودی می باشد.
6. اگرچه این مورد هم دارای احتمال کمی می باشد اما باید بدانید که احتمال دارد بعد از تزریق ژل در ناحیه لب شما دچار قرمزی در پوست شوید که بسته به نوع پوست شما 12 الی 24 ساعت ماندگاری دارد.
7. امکان دارد شما بعد از تورم تا بیست و چهار ساعت در ناحیه لب های خود احساس تورم کنید. این تورم می تواند موجب شود که شما در این بازه زمانی به خوبی متوجه موفق بودن تزریق نشوید.
8. امکان دارد بنا به دلایل مختلفی از جمله پزشکی که به خوبی به کار خود ماهر نیست شما بعد از تزریق با لب هایی روبرو شوید که به اندازه کافی تقارن ندارند و می توانند برای شما مشکل ساز شوند.

سخن پایانی

تزریق ژل لب در کرج یکی از خدماتی است که سامان اسکین مرکز تخصصی زیبایی به شما عزیزان با بالاترین کیفیت و استانداردهای روز دنیا انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های انجام تزریق ژل لب و یا سایر خدمات مانند تزریق بوتاکس در کرج می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره های مندرج در این وب سایت تماس حاصل نمایید و پس از دریافت مشاوره های رایگان برای رزرو نوبت و انجام خدمات زیبایی مد نظر خود از مجموعه ما اقدام کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *