مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

رفع موهای زائد در کرج

کلینیک رفع موهای زائد در کرج

کلینیک رفع موهای زائد در کرج

سامان اسکین تخصصی ترین کلینیک رفع موهای زائد در کرج ، یکی از مجموعه هایی می باشد که خدمات رفع موهای زائد را به صورت کاملا تخصصی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد، برخی از ویژگی های سامان اسکین عبارت اند از:

1. مرکزی تخصصی با محیطی کاملا بهداشتی
2. استفاده از کادری متخصص و مجرب
3. استفاده از دانش روز دنیا
4. بالاترین میزان رضایتمندی
5. استفاده از متریال با کیفیت
6. بهره مندی از به روز ترین و با کیفیت ترین دستگاه ها

بشر تاکنون روش های زیادی برای رفع موهای زائد ابداع کرده است و امروز با توجه به موقتی بودن و دردناک بودن و عوارض روش های قدیمی، دیگر این روش ها استفاده نمی شوند و روش های جدید مانند لیزر جایگزین آن شده است. دوره درمان لیزر به دلیل متفاوت بودن افراد و الگوی رشد موها، در هر فرد متفاوت است اما به طور میانگین برای برطرف شدن موها بین ۳ تا ۷ جلسه نیاز است.

در رفع موهای زائد با لیزر سه ویژگی از لیزر بسیار اهمیت دارد. طول موج و توان لیزر و قطر لکه لیزر. طول موج این لیزرها در ناحیه قرمز و مادونه قرمز نزدیک است و هرچه طول موج لیزر بلندتر شود نفوذ آن در پوست بیشتر می شود. نکته دیگر این که با تیره شدن رنگ پوست، جذب طول موج های کوتاهتر در پوست بیشتر می شود به این معنا که لیزر با طول موج کوتاهتر درد بیشتری نسبت به لیزر با طول موج بلند برای بیمار پوست تیره ایجاد می کند.

برای از بین بردن موهای زائد با لیزر ۳ طول موج اصلی وجود دارد. طول موج اول 1064 nm است. منبع تولید این لیزر بلور Nd: YAG یا دایود لیزر است. این طول موج مناسب برای تایپ پوست های ۴ و ۵ مناسب است. قطر لکه این لیزر حدود ۱۰ میلی متر و توان مؤثر آن حدود 20-50 J/cm² و طول پالس آن حدود ۱۵ تا ۳۰ میلی ثانیه است. دوره درمان با این لیزر ۶ جلسه به فواصل ۲ هفته می باشد. این لیزر بیشتر موهای با عمق زیاد و ریشه های بسیار عمیق و سیاه رنگ در پوستهای بسیار تیره را از بین می برد.

لیزر موهای زائد در کرج

کلینیک تخصصی پوست و مو سامان اسکین یک مجموعه بزرگ و معتبر در زمینه زیبایی، جوانسازی پوست و لیزر موهای زائد در کرج می باشد.این مجموعه با در اختیار داشتن پزشکان و متخصصان با سابقه و حرفه ای توانسته است که کلیه خدمات زیبایی خود را در بالاترین کیفیت در اختیار مراجعه کنندگان و زیبا جویان خود قرار دهد.

استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و مدرن نیز یکی دیگر از مزایا و ویژگی های این مجموعه تخصصی می باشد، از مهم ترین فعالیت های این کلینیک تزریق ژل، تزریق بوتاکس، لیزر و… می باشد.لیزر از آندسته خدمات زیبایی است که در این سال ها مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است و تنها مختص خانم ها یا آقایان نمی باشد بلکه تمامی افراد می توانند از این روش زیبایی استفاده نمایند.لیزر توسط دستگاه های مختلفی صورت می گیرد که دارای انواع گوناگونی می باشد.

کاربرد لیزر موهای زائد بدن

یکی از مهم ترین ویژگی های لیزر موهای زائد بدن این است که از آن می توان در هر ناحیه از بدن که دارای موی زائد است استفاده کرد، اما بسیاری از افراد تنها برای قسمت های خاصی از بدن به کلینیک تخصصی لیزر مراجعه می کنند برای مثال خانم ها اکثرا برای لیزر موهای زائد بیکینی یا صورت و آقایان نیز بیشتر برای لیزر موهای زیر بغل، پشت گردن، کمر، خط ریش به این مراکز مراجعه می نمایند.این روش به قدری موثر، کاربردی و سریع است که این امکان را ایجاد می نماید تا در کمتر از یک ساعت کل موهای زائد بدن لیزر شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *