پلاسماجت بینی

کوچک کردن بینی با پلاسماجت

کوچک کردن بینی با پلاسماجت

کوچک کردن بینی با پلاسماجت آیا امکان پذیر است؟ آیا راهی وجود دارد که ما بتوانیم با روش های غیر تهاجمی و ساده تر برای کوچک کردن سایز بینی اقدام کنیم؟ حتما بارها و بارها تبلیغات مختلفی را در مورد این موضوع شنیده اید اما احتمالا از روش هایی که عموما برخی نهادهای غیر معتبر و ناشناخته انجام می داده اند نتیجه ای نگرفته اید و تنها هزینه هایی را پرداخت کرده اید که برای شما هیچ بازگشتی به همراه نداشته باست.

پلاسماجت: روش غیر تهاجمی

کوچک کردن بینی با پلاسماجت یکی از روش های بسیار کاربردی و نوین برای کوچک کردن بینی مطرح شده است. این روش از آنجایی که بدون نیاز به جراحی کار می کند و یک روش غیر تهاجمی محسوب می شود می تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

آیا کوچک کردن بینی با پلاسماجت ممکن می باشد؟

برای کوچک کردن بینی با پلاسماجت شما می توانید به راحتی در مراکز درمانی معتبر و دارای مجوز شرکت کنید. از این نظر هیچ محدودیتی برای شما وجود ندارد. از طرفی باید بدانید که اگر شما در یک مجموعه معتبر و با استفاده از ابزارهای نوین و دستگاه های پیشرفته پلاسماجت این اقدام را انجام دهید می تواند امکان پذیر باشد.

این به آن معنا است که شما برای کوچک کردن بینی خود دیگر حتما نیازی به این ندارید که به اتاق عمل بروید و بینی خود را با تیغ جراحی به فرم دلخواه و سایز دلخواه خود تغییر دهید.

آیا پلاسماجت ماندگاری دارد؟

اگر برای کوچک کردن بینی با پلاسماجت اقدام کنید باید بدانید که ماندگاری بالایی را تجربه نخواهید کرد. این ماندگاری نسبت به عمل های جراحی تهاجمی کمتر می باشد. اما باید بدانید که این زمان برای ماندگاری حدود سه سال می باشد. البته در برخی از مواقع افرادی در شرایط خاص امکان دارد زمان بیشتری را هم تجربه کنند. اما جای نگرانی نیست چرا که انجام این اقدام بدون عمل جراحی هم سریع بوده و هم زمان کم و هزینه کمی را از شما طلب می کند به همین دلیل روشی مناسب برای شما محسوب می شود.

آیا پلاسماجت برای تمامی افراد مناسب است؟

برخی از افراد که دارای بینی های گوشتی هستند می توانند برای کوچک کردن بینی خود با پلاسماجت اقدام کنند. اما افرادی که دارای بینی های متفاوتی هستند هم می توانند از این روش استفاده کنند. نکته ای که باید به آن اشاره داشته باشیم این است که این اقدام برای همه افراد مناسب نمی باشد. برخی از افراد که دارای شرایط و ویژگی های خاصی هستند نمی توانند از این روش درمانی استفاده کنند:

  • افراد زیر هجده سال نمی توانند از پلاسماجت استفاده کنند.
  • کوچک کردن بینی با پلاسماجت در دوران بارداری و دوران شیردهی برای شما نمی تواند مفید باشد.
  • اگر در بینی ایمپلنت های فلزی کار شده باشد پلاسماجت به شما توصیه نمی شود.
  • اگر برخی از افراد دارای انواع بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی و عروقی، بیماری های دیابت و یا سایر بیماری های زمینه ای دیگر باشند نمی توانند از پلاسماجت استفاده کنند. باید در این رابطه حتما با پزشک خود مشورت کنید تا به خوبی در این باره مشاوره های لازم را دریافت کنید.

چرا پلاسماجت می تواند گزینه خوبی برای کوچک کردن بینی باشد؟

کوچک کردن بینی با پلاسماجت برای شما می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. ما قصد داریم در این بخش از مطلب برخی از مهمترین مزایای استفاده از این روش را عنوان کنیم. در مورد معایب این روش متوجه شدید که برای همه افراد مناسب نمی باشد و باید در شرایط خاصی برای افرادی که دارای سلامتی های مشخصی هستند استفاده شود. همچنین متوجه شدید که این روش برای شما ماندگاری بیش از سه ساله ندارد، اما با این حال مزایای زیادی که دارد برخی از این مزایا عبارت اند از:

  • کوچک کردن بینی با پلاسماجت برای شما عوارض حداقلی دارد و اگر هم عوارض رخ دهند بسیار خفیف می باشند.
  • دوران نقاهت در این روش بسیار کوتاه تر از عمل های جراحی می باشد.
  • در این روش شما برای درمان باید مدت زمان کوتاهی را صبر کنید و این می تواند یک مزیت مهم برای شما محسوب شود.
  • نتایجی که از این اقدام به جا می ماند دراز مدت بوده و تا حدود سه سال برای شما ماندگاری دارد.
  • تمامی این مزایا را با پرداخت هزینه هایی نسبتا پایین تر در مقایسه با انواع عمل های جراحی تجربه خواهید کرد.

پلاسماجت چگونه کار می کند؟

اگر علاقه مند به کوچک کردن بینی با پلاسماجت هستید احتمالا دوست دارید بدانید که این روش چگونه کار می کند؟ در ابتدا برخی از پمادهای مخصوص آرایش به صورت موضعی روی پوست قرار گرفته و به مدت حدود شصت دقیقه روی پوست شما که تمیز شده است قرار می گیرد. در مرحله بعدی عملیات ضد عفونی صورت می گیرد.

در این روش باید بدانید که عموما بیماران در ناحیه بینی خود احساس درد و گرما دارند. در انتها، نقاط سوخته شده سیاه و قهوه ای کوچکی در محل مورد درمان بوجود خواهند آمد. لایه کربن بین 4 تا 10 روز زمان می برد تا از بین بروند. عدم خاراندن پوست، خودداری از دست زدن به ناحیه مورد درمان اهمیت دارد، چرا که در غیر اینصورت پوست به رنگ صورتی درآمده و یا به صورت ناحیه ای که دچار تجمع رنگدانه است باقی می ماند. شما به اکسیژن ایکس نیاز خواهید داشت تا به مدت یک ماه روی ناحیه مورد درمان قرار گیرد.

سخن پایانی

سامان اسکین مرکز انجام خدمات کوچک کردن بینی با پلاسماجت جهت افزایش اطلاعات شما در این خصوص به شما مشاوره های رایگان را در این زمینه ارائه می دهد و شما می توانید از این مشاوره ها استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *