تزریق بوتاکس

کاربرد های تزریق بوتاکس

کاربرد های تزریق بوتاکس

ما در این متن قصد داریم برای شما در خصوص مهمترین کاربردهای تزریق بوتاکس در کرج اطلاعاتی را ارائه دهیم. توجه داشته باشید که این کار می تواند برای شما به عنوان یکی از کاربردی ترین و مهترین روش هایی محسوب شود که در امر جوانسازی پوست در کرج موثر باشد. توجه داشته باشید که خیلی از افراد بر این باور هستند که بوتاکس تنها برای زیبایی به کار می رود اما باید بدانید که این کار می تواند برای شما مزایا و کاربردهای بسیار زیادی را در پی داشته باشد که ما در این مطلب به آن خواهیم پرداخت.

نکته: توجه داشته باشید که ما در بررسی کاربرد های تزریق بوتاکس قصد داریم شما را با مجموعه ای از کاربردهایی آشنا کنیم که این ماده برای شما به همراه دارد. در ابتدا از این ماده برای انجام کارهای درمانی زیادی استفاده میشد. اما به مرور زمان و با ورود این ماده در دنیای زیبایی و صنعت جوانسازی پوست، کاربرد شناخته شده آن به زیبایی محدود شد. به همین دلیل بد نیست شما با مجموعه کاربردهایی که این ماده می تواند به همراه داشته باشد به صورت کامل آشنا شوید.

کاربرد های درمانی تزریق بوتاکس

به صورت کلی کاربردهای تزریق بوتاکس در کرج را می شود به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد. برخی از این کاربردها درمانی و برخی دیگر فواید زیبایی دارند. از همین رو ما در این بخش این دو کاربرد را به صورت مجزا به شما معرفی می کنیم.

کاربردهای درمانی که این کار می تواند برای شما به همراه داشته باشد اهمیت بسیار زیادی دارد و شما با دیدن این موارد بدون شک متعجب خواهید شد. از همین رو ما این موارد با به شما معرفی خواهیم کرد. مهمترین کاربردهای درمانی تزریق بوتاکس عبارت هستند از:

 • یکی از مهمترین کاربردهای تزریق بوتاکس این است که به مثانه بیش فعال می تواند کمک کند.
 • می توانید تعریق بیش از اندازه در نواحی مختلف بدن را کاهش دهید.
 • می شود به واسطه این کار اسکارهای دردآور را به خوبی کنترل کرد.
 • سردردهای مزمن را درمان کرد.
 • می توایند گرفتگی عضلات صورت و گردن را برطرف کنید.
 • در صورتی که پلک شما با پریدگی روبرو باشد و یا به صورت بی اختیار پلک شما با سرعت زیادی میزند و این امر می تواند موجب آزار شما شود، تزریق بوتاکس می تواند به شما کمک کند.

کاربردهای زیبایی تزریق بوتاکس

اگرچه شما معمولا با بسیاری از این موارد آشنا هستید اما بد نیست به صورت کامل و یک جا ما این موارد را به شما معرفی کنیم که عبارت هستند از:

ایجاد زیبایی در خط خنده یکی از کاربردهای تزریق بوتاکس می باشد
می توایند خط اخم خود را به خوبی از بین ببرید.
قرینه کردن دو طرف صورت از دیگر کاربردهای بوتاکس می باشد.
از بین بردن چین و چروک های چانه
از بین بردن افتادگی در ناحیه پلک
از بین بردن خطوط ایجاد شده در ناحیه گردن
از بین بردن انحراف های پلک و چشم
درمان افتادگی در ناحیه گوشه لب و نوک بینی
از بین بردن خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم
فرم دهی و همچنین بالا بردن ابروهای افراد

 

نکته: توجه کنید که به صورت شایع کاربردهای تزریق بوتاکس در کرج مربوط به این مواردی می شود که ما در این مطلب به بررسی و ارائه آنها پرداختیم. اما باید بدانید که بر اساس آنچه که پزشکان تشخیص می دهند و در شرایطی خیلی خاص امکان دارد که از تزریق بوتاکس برای موارد دیگری که البته بسیار نادر هستند هم استفاده شود. از همین رو ما این موارد را نیز به شما معرفی میکنیم تا بتوانید به خوبی با تمامی کاربردهایی که تزریق بوتاکس می تواند به همراه داشته باشد آشنا شوید. برخی از این کاربردها را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

 • استفاده از تزریق بوتاکس برای شقاق مقعد
 • از بین بردن ترشح بیش از اندازه بزاق دهان به کمک تزریق بوتاکس
 • منقبض کردن تارهای صوتی درون حنجره به کمک تزریق بوتاکس
 • از بین بردن مشکلات سختی در بلع مواد غذایی توسط تزریق بوتاکس
 • منقبض کردن و یا برطرف کردن انقباض فک و دهان به کمک تزریق بوتاکس

سخن پایانی

ما در این مطلب به بررسی کاربردهای تزریق بوتاکس در کرج پرداختیم و کاربردهای زیبایی، درمانی و همچنین کاربردهای مربوط به مواردی نادر را به شما معرفی کردیم تا شناخت شما را نسبت به این کار تا اندازه زیادی افزایش دهیم. توجه داشته باشید که شما می توانید برای هر یک از این کاربردهای تزریق بوتاکس در کرج که در این مطلب به شما معرفی کردیم استفاده کنید.

از همین رو می توانید از طریق شماره های تماسی که ما در این وب سایت برای شما در نظر گرفتیم با کارشناسان و مشاوران ما در سامان اسکین، بهترین کلینیک زیبایی کرج تماس حاصل نمایید و از مجموعه مشاوره های رایگان ما و همچنین از خدماتی که ما در این مرکز به شما ارائه می دهیم به صورت استاندارد و به صورت کاملا حرفه ای و مطمئن استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *