تزریق چربی

تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت

تزریق چربی صورت چگونه انجام می شود؟ اصلا چرا باید به صورت چربی تزریق کرد و این کار با چه هدفی صورت می گیرد و چه مزایایی برای ما دارد؟ آیا در صورت تزریق چربی به صورت ما شاهد عوارضی در بلند مدت و یا در کوتاه مدت خواهیم بود یا خیر؟ برای درک بهتر این موضوع لازم است که به شما اشاره کنیم که یکی از مشکلات رایجی که پیری به همراه دارد، کاهش میزان تولید کلاژن و الاستین بدن است. این امر موجب می شود تا حجم چربی پوست کاهش یابد و منجر به خشکی و در نتیجه بروز چین و چروک در منافذ پوستی شود.

تزریق چربی یکی از روش های جوانسازی پوست

تزریق چربی می تواند یکی از روش های مهم و موثر در جوانسازی پوست و ایجاد کلاژن سازی در پوستی شود که به دلایل مختلفی چربی خود را از دست داده است. توجه داشته باشید که روش های زیادی برای جوانسازی و از بین بردن چین و چروک های پوست وجود دارد که تزریق چربی به صورت یکی از آن هاست. بسیاری از افراد به دلایل مختلفی نظیر وجود حفره های متعدد در صورت، فرو رفتگی گونه، نازک شدن لب ها و غیره اقدام به تزریق چربی می کنند تا وضعیت آن را بهبود ببخشند.

اما همه ما شاید در زمان تزریق چربی صورت نگران چربی هایی باشیم که قرار است وارد بدن ما شود. اگر این چربی ها شیمیایی باشد و برای عوارض زیادی ایجاد کند بهتر نیست که اجازه دهیم پیری روند خود را طی کند؟ به همین دلیل ما به شما این نوید را می دهیم که مواد تشکیل دهنده این چربی ها کاملا طبیعی هستند؛ به گونه ای که مقداری چربی از نواحی مختلف بدن نظیر ران برداشته و به سایر نقاط بدن مانند سینه ها، باسن، صورت و دست ها تزریق می شود.

بسیاری معتقدند که این روش درمانی عوارض شدیدی به همراه دارد.اما، این تصور کاملا غلط بوده و اگر فرایند تزریق توسط پزشکان باتجربه انجام شود، نه تنها عوارضی ندارد، بلکه ماندگاری و تاثیر طبیعی آن به طور قابل ملاحظه ای بالا می رود. از این رو، توصیه می شود برای انجام این کار حتما به کلینیک های حرفه ای و معتبر مراجعه کنید.

کلینیک سامان اسکین به عنوان یکی از مهمترین مراکز تزریق چربی صورت است که آماده ارائه خدمات مشاوره ای خود به شما می باشد و می توانید به راحتی تمامی اطلاعات مورد نیاز در این زمینه به دست آورید و در خصوص انجام این کار اطلاعات لازم را کسب نمایید.

تزریق چربی چگونه صورت می گیرد؟

برای کسانی که قصد دارند تزریق چربی صورت را تجربه کنند شاید مهمترین مسئله این باشد که روش انجام این کار چگونه است. در برخی از موارد امکان دارد روش انجام کارهایی که به شما می تواند در زیباسازی کمک کند روش هایی باشد که شما را به صورت کلی از انجام آن منصرف کند. چرا که روش هایی بسیار درد آور و خطرناک می باشد که شاید سلامتی شما را به صورت جدی تهدید کند. اما باید به شما بگوییم که در مورد تزریق چربی به نواحی مختلف صورت این مسائل برای شما وجود نخواهد داشت.

تزریق چربی صورت اگر زیر نظر متخصصان سامان اسکین صورت بگیرد و یا زیر نظر متخصصانی صورت بگیرد که کاملا به کار خود تبحر دارند یک روش درمانی بسیار کاربردی و مفید محسوب می شود. زمانی که پوست فرد به دلایل مختلفی نظیر افزایش سن، ژنتیکی، مراقبت نادرست و غیره دچار خشکی می شود، پزشک با برداشت چربی از قسمتی از بدن آن را به صورت فرد تزریق می کند. معمولا، چربی مورد نظر از قسمت هایی مانند ران و پهلو که دارای چربی زیادی هستند، برداشته می شود. این چربی ها از طریق سوزن های مخصوص وارد منافذ پوست شده و مقدار چربی مورد نیاز صورت را تامین می کنند.

فرایند تزریق چربی به بدن به صورت به طور سرپایی تحت بی حسی موضعی انجام شده و نیازی به بیهوشی ندارد. البته، در برخی از موارد اگر توانایی تحمل عمل را نداشته باشید با تشخیص پزشک تحت بیهوشی قرار خواهید گرفت. برای این کار تمام آزمایشات لازم باید انجام شود تا پزشک از شرایط جسمی و توانایی شما برای عمل بیهوشی مطلع شود. به این ترتیب تزریق چربی صورت به راحتی انجام می شود.

در چه مواقعی برای تزریق چربی صورت اقدام می کنیم؟

تزریق چربی صورت را در هر زمانی و در هر شرایطی لازم نیست انجام دهیم. به همین دلیل باید بدانید که انجام این کار برای شما یک بازه مشخص دارد که در آن شرایط شما نیاز دارید به انجام این کار، از همین رو ما به شما در این خصوص خواهیم گفت تا شما بدانید در چه زمان هایی نیاز دارید که برای انجام این کار اقدام کنید:

  • زمانی که شما شاهد چین و چروک هایی در اطراف دهان و زیر بینی خود باشید برای پر کردن چین و چروک اطراف دهان و زیر بینی نیاز به تزریق چربی صورت دارید.
  • زمانی که شما نیاز به حجم دهی به لب ها، برجسته کردن گونه و چانه دارید به این علت که این نواحی حجم خود را به صورت محسوسی از دست داده باشند.
  • برطرف کردن نواحی فرو رفته صورت نظیر گودی زیر چشم و شقیقه ها که در برخی از موارد کاملا قابل توجه و محسوس می باشد.
  • محو کردن زخم ها و چاله های ناشی از جوش و آکنه که می تواند به صورت طبیعی برای هر کسی وجود داشته باشد.
  • برطرف کردن افتادگی و شلی پوست در افراد سن بالا که به صورت طبیعی و به مرور زمان به وجود آمده است.
  • در نهایت زمانی که شما متوجه میشوید که پوست شما طراوات و شادابی خود را از دست داده است و نیاز به جوانسازی پوست صورت خود دارید تا طراوات و شادابی را به آن بازگردانید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *