مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

کلینیک جوانسازی پوست در کرج

کلینیک جوانسازی پوست در کرج

کلینیک جوانسازی پوست در کرج

سامان اسکین کلینیک پوست و زیبایی در کرج، ارائه دهنده خدمات جوانسازی پوست با بهره مندی از بهترین و کامل ترین متدهای روز دنیا، از جمله:

1. جوانسازی با میکرونیدلینگ
2. جوانسازی با مزونیدلینگ
3. جوانسازی با پلاسماجت
4. جوانسازی با هایفوتراپی
5.جوانسازی با ویواسه

 

میکرونیدلینگ دستگاهی است که توسط یک قلم که در سر آن سوزن های ریزی قرار گرفته است و ده ها حفره ی نازک روی سطح خارجی پوست ایجاد می کند، باعث لایه برداری میشود. مکانیسم کار با میکرونیدلینگ دارای دو هدف می باشد:

1. به وجود آوردن سوراخ های میکرونی روی سطح پوست باعث ایجاد شرایطی می شود تا مواد مخصوص بتوانند جذب سطح داخلی پوست شوند در نتیجه به ترمیم و بازسازی پوست کمک ویژه نمایند.
2. ایجاد این سوراخ ها توسط دستگاه میکروپن باعث تحریک پوست جهت تولید کلاژن و الاستینی می شود و در نتیجه به بازسازی بافت پوست اقدام میکند.

این فرایند باعث بهبودی چین و چروک ، خطوط ریز، جای جوش ، زخم ها و منافذ میشود. در بعضی از دستگاه های درموپن سرم و مواد مغذی همزمان با ایجاد حفره های میکرونی در پوست تزریق می شوند ولی عمدتا ابتدا سرم یا فرو روی پوست مالیده شده و بعد به جهت نفوذ این مواد با درموپن روی پوست و نیدل های مخصوصش حفره های ریز ایجاد می گردد .

جوانسازی با مزونیدلینگ از روش هایی می باشد که این روزها بحث های زیادی در مورد آن وجود دارد. در ابتدا باید به صورت لغوی این روش را مورد بررسی قرار دهیم. کلمه مزونیدلینگ از دو کلمه مزو و نیدلینگ تشکیل شده است که این به آن معنا است که یک روش ترکیبی می باشد که از این دو روش استفاده می کند. روش های مزوتراپی و میکرونیدلینگ که دو روش شناخته شده هستند و هر کدام دارای مزایای قابل توجهی می باشند و مزونیدلینگ مزایای هر دو روش را در اختیار دارد.

در جوانسازی با مزونیدلینگ، کوکتل های مزوتراپی از طریق سوزن های میکرونیدلینگ وارد پوست می شوند و با نفوذ به بافت های آسیب دیده آن ها را درمان می کنند. اگر شما از این روش استفاده کنید کلاژن سازی در پوست شما با سرعت بیشتری انجام می شود و همین مسئله می تواند به طراوات و زیبایی صورت شما کمک بسیار زیادی کند. در صورت انجام این روش باید بدانید که انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی پوست را ارتقا داده و باعث رفع چین و چروک ها و جوان سازی پوست می شود.

جوانسازی مزونیدلینگ یکی از روش های نوین برای درمان پیری پوست محسوب می شود. برای اینکه بتوانید از این روش برای تقویت موهای خود استفاده کنید باید سلول های آن را در پوست سر خود تزریق کنید تا الاستین در موها سریع تر تولید شده و موهای شما استحکام مورد نظر خود را بازیابی کرده و به دست آورد. به همین دلیل می شود این روش را یک روش کاربردی برای جوانسازی دانست که تنها مربوط به حوزه پوست نمی شود و می تواند به شما کمک کند که موهای خود را هم تقویت کرده و شاهد زیبایی بی نظیری باشید.

کلینیک جوانسازی پوست در کرج با هایفوتراپی

هایفوتراپی یکی از روش های نسبتاً جدید در درمان های زیبایی برای سفت کردن و لیفتینگ پوست است که بدون درد و غیرتهاجمی بوده و می تواند جایگزین لیفت صورت شود. در هایفوتراپی از امواج فراصوت (اولتراساوند) استفاده می شود. یعنی همان امواجی که در دستگاه های سونوگرافی مورد استفاده قرار می گیرد.

منتها در هایفو این امواج به صورت متمرکز به لایه ی خاصی از پوست انرژی وارد کرده و باعث تحریک تولید رشته های کلاژن می شوند. کلاژن ها وظیفه ی استحکام بافت های بدن از جمله پوست را دارند؛ لذا این اتفاق باعث می شود که پوستی سفت تر و بدون چین و چروک داشته باشیم. استفاده از هایفوتراپی برای درمان تومورهای سرطانی سال ها است که مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کلینیک جوانسازی پوست در کرج با دستگاه ویواسه 

جوانسازی پوست صورت در سیستم فرکشنال RF سوزنی, سوزنهایی با ضخامت میکرونی وارد ناحیه درم شده, سپس انرژی RF به سطح سوزن اعمال میشود. دستگاه جوانسازی فرکشنال RF وسیله ای ایده آل برای بازسازی پوست می باشد.با اعمال انرژی RF در عمق مورد نظر, نتایج بسیار خوبی از این نوع درمان بدست آمده است.

در VIVACE : به علت عدم تخریب حرارتی در ناحیه اپیدرم, زمان بازگشت به حالت اولیه بعد از درمان بسیار کوتاه بوده و عوارض جانبی مثل PIH دیده نمی شود.بدین لحاظ در مقایسه با لیزرهای فرکشنال, این روش برای تمامی تیپ های پوستی قابل استفاده می باشد

در VIVACE : قطر سوزن ها بسیار ظریف می باشد. عمق نفوذ این سوزن ها قابل تنظیم است و از 0/5 تا 4 میلیمتر تغییر می نماید, اما تنها از 0/3 میلیمتر انتهایی سوزن ها تابش رادیو فرکانسی صورت میگیرد و بقیه طول سوزن عایق می باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *