مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

جوانسازی پوست در کرج

جوانسازی پوست در کرج

جوانسازی پوست در کرج

جوانسازی پوست در کرج اولین مرحله برای رفع چین و چروک و آسیب های پوستی است و زمانی که پوست چروک می شود، در اصل زیر پوست خالی و پوست دچار شکستگی می شود که برای درمان باید بتوان تا حدی چروک ها را پر کرد. در این وضعیت استفاده از کرم ها و درمان های موضعی قادر به کم کردن عمق چروک نیستند و فقط می توانند از ایجاد چروک های جدید جلوگیری کنند. برای رفع چروک های به وجود آمده نیاز به درمان های سریع و تهاجمی تری مانند اعمال جراحی است. برای حفظ جوانی و شادابی پوست، دو راه کلی وجود دارد و جز این دو هم راهی نیست:

  • از پوست خود مراقبت کنید و پیری را به تعویق بیندازید. (پیشگیری)
  • با استفاده از روش های درمانی، نشانه های پیری را درمان کنید. (درمان)

امروزه جوانسازی پوست در کرج با لیزر یکی از تکنیک های پرطرفدار نزد مردم به ویژه خانمها است. لیزر پوست در اصل تلنگری به سلول ها است تا آن ها را وادار به کلاژن سازی کند. در استفاده از این روش که می تواند یکی از بهترین و موثرترین روش های جوانسازی پوست باشد علاوه بر پرداخت هزینه و قیمت جهت جوانسازی پوست خود عمل باید طی این دوره از درمان های پایه ای اضافی مانند استفاده از انواع کرم ها هم کمک گرفت.

اکثر افراد نگران چین و چروک های پوست خود به دلیل افزایش سن هستند روش های زیادی برای حل این مسئله وجود دارد از قبیل لایه برداری شیمیایی, میکرودرم, لیزر و… اما یکی از بهترین روش های موجود برای افراد که اولین بار استفاده شد هایفوتراپی میباشد که در سال 2009 مورد تایید سازمان غذا و دارو قرار گرفت.

به کمک هایفوتراپی یا هایفو که روش خارق العاده ایست که باعث سفت شدن پوست میشود و میتوان با کمک امواج و فرکانس های بالا به جوانسازی پوست دست یافت.

تزريق ژل در کرج

از دیگر روشهای جوانسازی پوست در کرج می توان به روش تزریق ژل اشاره کرد که اگر افراد از ژل های طبیعی تر مانند کلاژن و اسید هیالورونیک به جای ژل پلی آکریل آمید یا اینترفال استفاده کنند هم از نظر هزینه تقریباً با مزوتراپی برابر است و نکته مهم در این روش این اسن که در این نوع درمان ها فقط نقاط خاصی مانند خط لبخند (خط نازولبیال) پر شده است،

در حالی که در مزوتراپی کل صورت (پیشانی، دور چشم، خط لبخند، کنار چانه و غیره) پوشش داده می شود و به دلیل این همگونی نتیجه بهتری از تزریق به دست می آید. در ضمن در مزوتراپی خود بدن برای رفع چروک ها فعال می شود اما در ژل ها با یک جلسه تزریق جای چروک با ژل پر می شود.

و یا درمان های ترکیبی در رفع چروک ها و آسیب های پوستی نتیجه مطلوب تری خواهند داشت. به طور مثال برای فردی که به دلیل آکنه، پوستی نا صاف و پر از فرو رفتگی دارد، ابتدا از روش میکرودرمابرژین استفاده می شود و بعد از لایه برداری با تزریق دارو در مزودرم (لایه میانی پوست) مزوتراپی انجام می شود. مزوتراپی باعث آغاز فعل و انفعالاتی مانند تولید مثل سلول ها در پوست می شود و به این شکل سلول های جدید تولید شده، سلول های قدیمی به صورت لایه ای مرده با روش میکرودرمابرژین برداشته می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *