مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

جوانسازی با مزونیدلینگ

جوانسازی با مزونیدلینگ

جوانسازی با مزونیدلینگ

جوان سازی با مزونیدلینگ یکی از محبوب ترین و نوین ترین روش ها برای ایجاد طراوات و شادابی در پوست صورت می باشد. این روش محبوب به دلیل اینکه می تواند به ما کمک کند که ما در برابر دو عامل تهدید کننده زمان و عوامل محیطی مقاومت کنیم، از اهمیت بسیار بالایی برای ما برخوردار است.

این روش زیبا سازی و جوانسازی پوست روشی می باشد که از ترکیب دو روش دیگر برای زیباسازی تشکیل شده است و تمامی مزایایی که هر دو روش دیگر دارند را با هم در کنار یکدیگر دارد. این روش نه تنها روشی برای جوانسازی پوست صورت می باشد بلکه می تواند در رشد موها هم نقش بسیار مثبتی را ایفا کند و از این حیث اهمیت زیادی دارد.

مزونیدلینگ به چه معنا است؟

جوانسازی با مزونیدلینگ از روش هایی می باشد که این روزها بحث های زیادی در مورد آن وجود دارد. در ابتدا باید به صورت لغوی این روش را مورد بررسی قرار دهیم. کلمه مزونیدلینگ از دو کلمه مزو و نیدلینگ تشکیل شده است که این به آن معنا است که یک روش ترکیبی می باشد که از این دو روش استفاده می کند. روش های مزوتراپی و میکرونیدلینگ که دو روش شناخته شده هستند و هر کدام دارای مزایای قابل توجهی می باشند و مزونیدلینگ مزایای هر دو روش را در اختیار دارد.

در جوانسازی با مزونیدلینگ شما هر دو از روش های متداول پزشکی در حوزه پوست و مو هستند. در مزونیدلینگ مو کوکتل های مزوتراپی از طریق سوزن های میکرونیدلینگ وارد پوست می شوند و با نفوذ به بافت های آسیب دیده آن ها را درمان می کنند. اگر شما از این روش استفاده کنید کلاژن سازی در پوست شما با سرعت بیشتری انجام می شود و همین مسئله می تواند به طراوات و زیبایی صورت شما کمک بسیار زیادی کند. در صورت انجام این روش باید بدانید که انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی پوست را ارتقا داده و باعث رفع چین و چروک ها و جوان سازی پوست می شود.

جوانسازی با مزو یکی از روش های نوین برای درمان پیری پوست محسوب می شود. برای اینکه بتوانید از این روش برای تقویت موهای خود استفاده کنید باید سلول های آن را در پوست سر خود تزریق کنید تا الاستین در موها سریع تر تولید شده و موهای شما استحکام مورد نظر خود را بازیابی کرده و به دست آورد. به همین دلیل می شود این روش را یک روش کاربردی برای جوانسازی دانست که تنها مربوط به حوزه پوست نمی شود و می تواند به شما کمک کند که موهای خود را هم تقویت کرده و شاهد زیبایی بی نظیری باشید.

جوانسازی پوست با مزونیدلینگ به چه صورت برای ما انجام می شود؟

جوانسازی با مزونیدلینگ به صورت تزریق سوزنی انجام می شود. در واقع این تزریق توسط دستگاه های جوانسازی صورت می گیرد که تعداد زیادی سوزن های ریز دارد که هر سوزن حاوی داروهای جوانسازی می باشد که مستقیما وارد بافت پوست شده و زیباسازی را انجام می دهد. توجه داشته باشید که پیش از شروع درمان با این روش، پزشک با استفاده از پمادهای بی حسی یا بعضی داروها محل درمان را بی حس می کند. البته نسبت به روش مزوتراپی درد این روش بسیار کمتر است. اما برای به حداقل رساندن درد از بی حسی موضعی استفاده می شود.

جوانسازی با مزونیدلینگ در این مرحله به پایان نمی رسد و شما باید مرحله را کامل کنید. در نظر داشته باشید که پس از مرحله بی حسی کوکتل های مزوتراپی در سیستم سوزن دیجیتال قرار می گیرند. پزشک با توجه به سن بیمار، نوع پوست، میزان آسیب و محل درمان مقدار دارو و عمق نفوذ سوزن ها را تنظیم می کند. همچنین مدت زمان درمان نیز با توجه به همین موارد تعیین می شود. به این ترتیب عملیات زیباسازی و جوانسازی پوست می تواند برای شما به راحتی انجام شود و شما درمان خود را تکمیل کنید.

باید به این نکته اشاره داشته باشیم که جوانسازی با مزونیدلینگ دارای یک شرط اصلی می باشد. شرط اصلی برای استفاده از روش مزونیدلینگ برای حل مشکلات پوست و مو، برخورداری از سلامت عمومی است. استفاده از این روش برای حل مشکلات مختلف پوستی نظیر آکنه، جای جوش، جای زخم و لک های ناشی از افزایش سن، قرار گرفتن در نور خورشید یا بارداری توصیه می شود. این روش را می توان برای برطرف کردن ترک های پوستی بعد از بارداری یا کاهش وزن نیز استفاده کرد. به این ترتیب شما آماده انجام این کار خواهید بود و می توانید جوانسازی را به راحتی انجام دهید.

سخن پایانی

در نهایت باید به شما بگوییم که جوانسازی با مزونیدلینگ یکی از روش های بسیار کاربردی و موثر می باشد که شما شاید اطلاعات زیادی از این روش را در دست نداشتید. به این ترتیب ما سعی کردیم در این مطلب به صورت کامل در خصوص این مسئله به شما توضیحات مورد نظر را ارائه دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *