مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

مزونیدلینگ پوست

جوانسازی پوست صورت با مزونیدلینگ

جوانسازی پوست صورت با مزونیدلینگ

همه ما زیبایی را دوست داریم و به دنبال این هستیم که زیبایی خود را به مرور زمان حفظ کنیم، بسیاری از روش های نوین برای زیباسازی و جوانسازی پوست این روزها وجود دارد که ما می توانیم از آنها استفاده کنیم.

طراوات و شادابی پوست صورت و جوانسازی پوست صورت با مزونیدلینگ یکی از روش های نوین می باشد که این روزها مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. این روش زیبا سازی و جوانسازی پوست روشی می باشد که از ترکیب دو روش دیگر برای زیباسازی تشکیل شده است و تمامی مزایایی که هر دو روش دیگر دارند را با هم در کنار یکدیگر دارد.

مزوتراپی نه تنها روشی برای جوانسازی پوست صورت می باشد بلکه می تواند در رشد موها هم نقش بسیار مثبتی را ایفا کند و از این حیث اهمیت زیادی دارد.

زمانی که شما برای جوانسازی پوست صورت با مزونیدلینگ اقدام می کنید می توانید با تزریق مزو، شاهد رشد موهای خود نیز باشید چرا که این کار موجب می شود تولید الاستین سریع تر انجام شود. به این ترتیب موها دوبار استحکام و زیبایی خود را به دست می آورند. شاید تنها مسئله ای که ذهن شما را درگیر کرده باشد نقاط ابهامی است که در این روش وجود دارد.

مزونیدلینگ چیست؟

جوانسازی پوست صورت با مزونیدلینگ از روش هایی می باشد که این روزها بحث های زیادی در مورد آن وجود دارد. در ابتدا باید به صورت لغوی این روش را مورد بررسی قرار دهیم. کلمه مزونیدلینگ از دو کلمه مزو و نیدلینگ تشکیل شده است که این به آن معنا است که یک روش ترکیبی می باشد که از این دو روش استفاده می کند. روش های مزوتراپی و میکرونیدلینگ که دو روش شناخته شده هستند و هر کدام دارای مزایای قابل توجهی می باشند و مزونیدلینگ مزایای هر دو روش را در اختیار دارد.

در جوانسازی پوست صورت با مزو هر دو از روش های متداول پزشکی در حوزه پوست و مو هستند. در مزونیدلینگ مو کوکتل های مزوتراپی از طریق سوزن های میکرونیدلینگ وارد پوست می شوند و با نفوذ به بافت های آسیب دیده آن ها را درمان می کنند. اگر شما از این روش استفاده کنید کلاژن سازی در پوست شما با سرعت بیشتری انجام می شود و همین مسئله می تواند به طراوات و زیبایی صورت شما کمک بسیار زیادی کند. در صورت انجام این روش باید بدانید که انعطاف پذیری و خاصیت ارتجاعی پوست را ارتقا داده و باعث رفع چین و چروک ها و جوان سازی پوست می شود.

مزونیدلینگ یکی از روش های نوین برای درمان پیری پوست محسوب می شود. برای اینکه بتوانید از این روش برای تقویت موهای خود استفاده کنید باید سلول های آن را در پوست سر خود تزریق کنید تا الاستین در موها سریع تر تولید شده و موهای شما استحکام مورد نظر خود را بازیابی کرده و به دست آورد.

در جوانسازی پوست صورت با مزونیدلینگ چه اتفاقی می افتد؟

مزونیدلینگ به صورت تزریق سوزنی انجام می شود. در واقع این تزریق توسط دستگاه های جوانسازی صورت می گیرد که تعداد زیادی سوزن های ریز دارد که هر سوزن حاوی داروهای جوانسازی می باشد که مستقیما وارد بافت پوست شده و زیباسازی را انجام می دهد. توجه داشته باشید که پیش از شروع درمان با این روش، پزشک با استفاده از پمادهای بی حسی یا بعضی داروها محل درمان را بی حس می کند. البته نسبت به روش مزوتراپی درد این روش بسیار کمتر است. اما برای به حداقل رساندن درد از بی حسی موضعی استفاده می شود.

جوانسازی پوست صورت با مزونیدلینگ در این مرحله به پایان نمی رسد و شما باید مرحله را کامل کنید. در نظر داشته باشید که پس از مرحله بی حسی کوکتل های مزوتراپی در سیستم سوزن دیجیتال قرار می گیرند. پزشک با توجه به سن بیمار، نوع پوست، میزان آسیب و محل درمان مقدار دارو و عمق نفوذ سوزن ها را تنظیم می کند. همچنین مدت زمان درمان نیز با توجه به همین موارد تعیین می شود. به این ترتیب عملیات زیباسازی و جوانسازی پوست می تواند برای شما به راحتی انجام شود و شما درمان خود را تکمیل کنید.

شرط اصلی برای استفاده از روش مزونیدلینگ برای حل مشکلات پوست و مو، برخورداری از سلامت عمومی است. استفاده از این روش برای حل مشکلات مختلف پوستی نظیر آکنه، جای جوش، جای زخم و لک های ناشی از افزایش سن، قرار گرفتن در نور خورشید یا بارداری توصیه می شود. این روش را می توان برای برطرف کردن ترک های پوستی بعد از بارداری یا کاهش وزن نیز استفاده کرد. به این ترتیب شما آماده انجام این کار خواهید بود و می توانید جوانسازی را به راحتی انجام دهید.

سخن پایانی

در نهایت باید به شما بگوییم که جوانسازی پوست صورت با مزونیدلینگ یکی از روش های بسیار کاربردی و موثر می باشد که شما شاید اطلاعات زیادی از این روش را در دست نداشتید. به این ترتیب ما سعی کردیم در این مطلب به صورت کامل در خصوص این مسئله به شما توضیحات مورد نظر را ارائه دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش و رزرو نوبت برای انجام این روش می توانید از طریق شماره های مندرج در وب سایت سامان اسکین با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *