مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج

جوانسازی پوست صورت با مزو

جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج

جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج از روش های رایج و شناخته شده برای زیباسازی و جوانسازی پوست می باشد که حتما در مورد این روش بارها شنیده اید. اما شاید اطلاعات کامل و مفیدی را در این رابطه به دست نیاورده باشید. به همین دلیل ما قصد داریم در این مطلب به شما در مورد این روش جوانسازی اطلاعاتی را ارائه دهیم که بدون شک می تواند در تصمیم گیری شما برای انجام این کار تاثیر گذار باشد.

جوانسازی پوست صورت با مزو چیست؟

جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج یک روش بدون جراحی است که امکان رساندن مستقیم ترکیبات ویتامینی، پپتیدها، آمینواسیدها و سرم های مورد نیاز برای دوباره پر کردن، تغذیه و ارتقای تولید کلاژن و افزایش متابولیسم پوست را فراهم می نماید. این رویه درمانی شامل مجموعه ای از میکروتزریق های بسیار کوچک (توسط غلتک پوستی / سوزن های میکرو) یا بدون سوزن (با استفاده از فناوری مافوق صوت) که امکان رساندن مواد فعال به لایه پوستی را فراهم می نماید، می باشد.

جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج یک روش درمانی غیرتهاجمی را می توان به منظور توقف علائم پیری و جوانسازی بسیار موثر پوست و شناخته شده می باشد. مزوتراپی یک روش ایمن، ضد پیری، بسیار موثر در جوانسازی پوست و گزینه مناسبی در مقایسه با روش های تهاجمی زیبایی است.

این روش درمانی غیرتهاجمی را می توان به منظور توقف علائم پیری و جوانسازی بسیار مؤثر پوست استفاده نمود. بسته به نیازهای بیمار، ترکیبات مناسب انتخاب می شود. این روش به شما کمک می کند که تمامی علائم پیری را در پوست صورت خود به شکلی کامل متوقف کرده و از بین ببرید.

جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج چگونه صورت می گیرد؟

جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج با توجه به غیر تهاجمی بودن روشی بسیار موثر و محبوب می باشد که عملیاتی بسیار ساده دارد. فرایند مزوتراپی با تمیز کردن پوست ناحیه ای که قرار است تحت درمان قرار گیرد انجام می شود. سپس ابزار مزوتراپی روی پوست قرار داده می شود و با استفاده از سوزن های ریزی که دارد، کانال های متعددی به صورت کنترل شده روی پوست ایجاد می کند تا محتویات فعال با استفاده از تزریق های ریز بتوانند زیر سطح پوست نفوذ کنند.ممکن است این کار با درجه ای از لایه برداری پزشکی یا لایه برداری برای کمک به نفوذ بیشتر مواد در زیر پوست انجام شود.

جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج با یک ابزار پنوماتیکی که با نیروی باد کار می کند انجام می شود و با استفاده از آن سوزن ها با سرعت زیادی در پوست فرو رفته و بازمی گردند، حدود 500 تزریق ریز در دقیقه به وسیله این دستگاه انجام می شود که بدان معناست که این روش درمانی واقعاً بدون درد است. زمانی که سوزن های در پوست فرو رفته و برمی گردند، محلول را در پوست تزریق می کنند. نوع محلول ها بر اساس نتایج و اهداف مورد انتظار مثل آبرسانی تعیین می شوند.

در روش جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج فرایند به صورت فرو رفتن این سوزن های ریز که باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین در آن قسمت از پوست شده صورت می گیرد و به تقویت و بازیابی پوست و کاهش اسکارها، خطوط و چین و چروک های پوست کمک می کند. همچنین با فرورفتن این سوزن ها در پوست، گردش جریان خون نیز تحریک می شود.

سوزن ها با سرعت بسیار زیادی در پوست فرو رفته و بازمی گردند بنابراین کبودی و آسیب دیدگی های بافت های اطراف کاهش می یابد. این دستگاه بسیار دقیق و هدفمند عمل می کند. فرایند مزوتراپی تقریبا چیزی حدود 20 دقیقه طول می کشد. شما می توانید به راحتی این روش را انجام دهید و هیچ مشکلی را از این بابت تجربه نکنید.

مواد تشکیل دهنده مزوتراپی

زمانی که شما برای جوانسازی پوست صورت با مزو اقدام می کنید در واقع در حال وارد کردن برخی از مواد دارویی موثر در بدن خود هستید که با ایجاد کلاژن سازی موجب تقویت شادابی پوست صورت شما می شود. این مواد تشکیل شده از عناصری هستند که بسیار کاربردی مو موثر می باشد. برخی از مهمترین موادی که در این روش وارد بدن شما شده و به کلاژن سازی پوست شما کمک می کند عبارت اند از:

  • این مواد حاوی آنزیم هایی همچون کلاژناز و هیالورونیداز می باشد.
  • عصاره های گیاهی زیادی در این مواد وجود دارد
  • ویتامین ها و مواد معدنی

چرا جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج بسیار موثر است؟

توجه داشته باشید که روش جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج یکی از روش های بسیار موثر می باشد از این نظر که محلول های مزوتراپی می توانند سلول های فیبروبلاست پوست را تحریک کرده تا کلاژن بیشتری تولید شود و بدین ترتیب با علائم مختلف بالا رفتن سن مقابله کنند. در بین مواد تزریقی مناسب پوست می توان به فاکتورهای رشدی، آنتی اکسیدان ها، پپتیدها و عناصر کمیاب اشاره کرد که محیط ایده آل برای داشتن پوست سالم را فراهم می آورند و در نتیجه مقابله با پروسه بالا رفتن سن و علائم آن بر روی پوست آسان تر خواهد شد.

مزایای استفاده از روش جوانسازی پوست صورت با مزو  در کرج

در صورتی که شما برای جوانسازی پوست صورت با مزو در کرج  اقدام کنید می توانید مزایای بسیار زیادی را تجربه کنید که این مزایا می تواند به شما در انجام این کار کمک کند. به همین دلیل پیش از آنکه بخواهید در خصوص این روش جوانسازی و انجام آن تصمیم گیری کنید نیاز دارید که با تمامی فواید و مزایایی که این روش دارد به خوبی آشنا شوید تا بتوانید برای انجام این روش تصمیم گیری کنید. برخی از مهمترین مزایایی که این روش دارد عبارت اند از:

  • غلظت بالای سرم ها، ویتامین ها و سایر ترکیبات مغذی که باعث جوانسازی و شادابی پوست می شود.
  • لازم نیست برای جوانسازی پوستتان زیر تیغ جراحی بروید، زیرا مزو درمانی یک روش کاملاً غیر تهاجمی می باشد.
  • این روش می تواند جایگزین مناسبی برای جراحی های گران قیمت و سنگین باشد.
  • این روش جوانسازی پوست برای نیازهای مختلف پوستی کاربرد دارد.
  • بلافاصله پس از جلسه اول نتایج این روش مشهود خواهند بود و پوست شما بهبود می یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *