مرکز پوست و موی سامان

لیزر در کرج

دریافت مشاوره رایگان!

ویو

جوانسازی پوست صورت با ویواسه (VIVACE)

جوانسازی پوست صورت با ویواسه (VIVACE)

در روش جوانسازی پوست صورت با ویواسه (VIVACE)، در سیستم فرکشنال RF سوزنی، سوزنهایی با ضخامت میکرونی وارد ناحیه درم شده، سپس انرژی RF به سطح سوزن اعمال میشود. دستگاه جوانسازی فرکشنال RF وسیله ای ایده آل برای بازسازی پوست می باشد.با اعمال انرژی RF در عمق مورد نظر، نتایج بسیار خوبی از این نوع درمان بدست آمده است.

در جوانسازی پوست با ویواسه ، به علت عدم تخریب حرارتی در ناحیه اپیدرم، زمان بازگشت به حالت اولیه بعد از درمان بسیار کوتاه بوده و عوارض جانبی مثل PIH دیده نمی شود.بدین لحاظ در مقایسه با لیزرهای فرکشنال، این روش برای تمامی تیپ های پوستی قابل استفاده می باشد.
در روش ویواسه، قطر سوزن ها بسیار ظریف می باشد. عمق نفوذ این سوزن ها قابل تنظیم است و از 0/5 تا 4 میلیمتر تغییر می نماید، اما تنها از 0/3 میلیمتر انتهایی سوزن ها تابش رادیو فرکانسی صورت میگیرد و بقیه طول سوزن عایق می باشد.

ویژگی های ویواسه

تنها سیستم فرکشنال RF، دارای 2 و فرکانس 1 و 2 مگاهرتز و 2 دایو قرمز و آبی قابل تنظیم
امواج 1 مگاهرتز باعث افزایش استحکام پوست و جوانسازی میشود
امواج 2 مگا هرتز بهبود جای زخم و درمان منافذ باز پوست را به همراه دارد
دایو قرمز سبب تحریک فیبروبلاست ها، افزایش تولید کلاژن، افزایش رطوبت و بهبود رنگ و بافت پوست میشود
دایو آبی جهت از بین بردن جای آکنه
کارتریج دارای 36 نیدل های عایق و غیر عایق
به دلیل وجود سوزن ها با قطر مناسب، به نسبت سایر دستگاه ها، بیمار کمترین درد را متحمل میشود.

مزایای ویواسه پوست

درمان آکنه، این سیستم با ایجاد انرژی حرارتی بالا باعث فشردگی غدد sebaceous، به علت ایجاد حرارت در درم باعث تحریک کلاژن شده و به بسته شدن منافذ باز پوستی کمک می نماید.
لیفت صورت و سفت تر شدن پوست
رفع اسکارهای آکنه
جوانسازی پوست
قابل استفاده برای تمامی سطوح بدن
شفاف شدن
بسته شدن منافذ باز پوست
کمک به درمان آکنه فعال و روزانه
اخیراً در درمان کراتوزپیلاریس (پوست مرغی)، آدنیت ساپوراتیو و تعریق بیش از حد کف دست، پا و زیر بغل استفاده شده و نتایج خوبی بدنبال داشته است.
رفع اسکارهای ناشی از زخم، بریدگی، تصادف و … نیز کاربرد دارد .
درمان ترکهای پوستی شکم و بدن نیز نتایج مطلوبی داشته است.

انرژی حرارتی امواج RF با حداقل تهاجم سبب ایجاد الکتروکواکولاسیون جزئی در درم میشود که فرایند درمان طبیعی زخم را آسان می سازد. WHM سبب بهبود بازسازی کلاژن و انقباض بیشتر زخم میشود که خود منجر به سختی بیشتر پوست میشود. امواج RF نه تنها محرک بازسازی پوست هستند.بلکه با جلوگیری از فعالیت غدد چربی سبب بهبود آکنه نیز میشود.

CIT (درمان از طریق تحریک کلاژن) با استفاده از سوزن های بسیار ظریف: در زمان استفاده از دستگاه به کمک بی حسی موضعی بر روی پوست، سوزن های بسیار ظریف استریل، کانال های میکروسکوپی زیادی، را برای رسیدن به درم که عامل تحریک کلاژن در بدن است ایجاد میکنند. این کانال ها سبب نفوذ بهتر کرم های ویتامینه A و C به پوست میشود. ویتامین های A و C محرک بازسازی پوست بوده و سبب میشوند که پوست شاداب تر و جوان تر بنظر برسد .

در کلینیک تخصصی سامان اسکین کرج روش های جوانسازی با ویواسه، توسط متخصصین با بهترین دستگاه ها انجام میشود. شما می توانید جهت مشاوره و انجام سایر خدمات زیبایی خود با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و از خدمات زیبایی تخصصی بهره مند شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *