پلاسما جت

پلاسما جت

پلاسما جت

پلاسماجت نام نوعی تکنیک ایمن جوان‏سازی پوست است که به وسیله دستگاهی به همین نام انجام می‏ شود موارد زیر از نتایج پلاسماجت صورت است:

  • جوانسازی و بهبود بافت پوست
  • حذف پوست اضافه
  • تکنیک ایمن جوانسازی پوست
  • ایجاد بار الکتریکی روی پوست

پلاسماجت نام نوعی تکنیک ایمن جوان‏سازی پوست است که به وسیله دستگاهی به همین نام انجام می‏ شود در واقع پلاسماجت جهت از بین بردن افتادگی پلک انجام میشود و به نام پلکسر نیز گفته میشود. امروزه با توجه به تکنولوژی جدید دستگاه های پزشکی پزشکان قادرند بدون عمل جراحی افتادگی پلک های چشم که معمولا در اثر گذشت سن و همچنین چربی های زیر پوستی به وجود می آید،را با درمان  پلاسماجت از بین ببرند.

در حال حاضر پلاسماجت به روزترین ، کم عوارض ترین و ارزان ترین روش برای رفع افتادگی پلک و جوانسازی پوست اطراف چشم و خطوط پنجه کلاغی می باشد. در واقع میتوان گفت یکی از مهمترین کاربردهای پلاسماجت درمان افتادگی پلک است.

در این روش افرادی که پلک بالای آنها را پوست اضافی پوشانده است و یا به عبارتی به میزان خفیف تا متوسط به افتادگی پلک دچار شده اند را تحت درمان قرار میگیرند و نتایج خوب و بدون عوارضی را به همراه دارد.جهت مشاوره و تعیین وقت برای انجام درمان پلاسماجت در کلینیک سامان اسکین با کارشناسان زیبایی پوست و مو تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *