روش های جوانسازی پوست

9 روش جوانسازی پوست

9 روش جوانسازی پوست

همواره داشتن پوستی زیبا و شاداب برای اکثر افراد مخصوصا بانوان مهم است، برای داشتن پوستی شاداب تر اکثر روش های درمانی یا استفاده از ماسک های صورت موثر است.کلینیک سامان اسکین کرج با داشتن متخصصان زیبایی و پوست انواع خدمات جوانسازی پوست در کرج را ارائه میدهد.در این متن درباره روش های جوانسازی پوست نکات مهم ومختصری بیان می کنیم.

 

به طور کلی درمان جوانسازی پوست در کرج و سایر شهرها به زمان و هزینه نیاز دارد، اما درمان هایی مانند لایه برداری شیمیایی، لیزر، فتودینامیک تراپی و موارد دیگر می توانند ارزش قیمت را داشته باشند. این درمان ها می توانند ظاهر پوست شما را با کاهش آکنه، کوچک کردن منافذ باز ، یا از بین بردن چین و چروک بهبود بخشند.

اگر به دنبال انجام یک درمان جوانسازی هستید، گزینه های زیادی وجود دارد. این درمان ها می تواند به بهبود ظاهر پوست شما کمک کند و درخشندگی طبیعی مورد نظرتان را به شما بدهد. متخصصان پوست در کلینیک سامان اسکین کرج ، جدیدترین روش های جوانسازی را به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.

 

  • لایه برداری پوست با محصولات شیمیایی

لایه بردارهای شیمیایی محصولاتی هستند که روی پوست برای برداشتن لایه بیرونی آن اعمال می شوند. این فرآیند می تواند ظاهر خطوط ریز، چین و چروک و اسکار آکنه را کاهش دهد. برخی از این درمان ها شامل مخلوطی از اسیدهای آلفا و بتا هیدروکسی یا بتائین سالیسیلات است. این محصولات در دمای اتاق روی پوست قرار می‌گیرند و انعطاف‌پذیری لازم را برای استفاده فراهم می‌کنند.

 

  • لایه برداری پوست صورت با لیزر

لایه برداری پوست با لیزر تکنیکی است که از لیزر برای هدف قرار دادن و تخریب بافت تولید کننده رنگدانه استفاده می کند. این روش ظاهری نرم تر و شبیه نوزاد برای پوست ایجاد می کند. می تواند در برابر آکنه محافظت کند، چین و چروک ها را کاهش دهد و بافت اسکار را تجزیه کند.

 

  • میکرودرم ابریژن

میکرودرم ابریژن روشی است که توسط متخصص زیبایی در  کلینیک سامان اسکین کرج انجام می شود که از لایه برداری مکانیکی برای حذف سلول های مرده پوست استفاده می کند. این فرآیند می تواند منافذ بزرگ پوست صورت و چین و چروک را کاهش دهد. دستگاه های میکرودرم ابریژن با استفاده از کریستال های ریز لایه پوست را پاک می کنند. معمولاً با سایر تکنیک ها مانند لایه برداری با لیزر یا لایه برداری شیمیایی استفاده می شود.

 

  • جوانسازی با میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ پوست فرآیندی است که در آن از سوزن های ریز برای هدف قرار دادن لایه های عمیق تر پوست استفاده می شود. سوزن‌ها پوست را سوراخ می‌کنند تا تولید کلاژن را بهبود ببخشند و توانایی‌های درمانی طبیعی بدن شما را تحریک کنند. میکرونیدلینگ می تواند به کاهش اسکار آکنه، چین و چروک، منافذ بزرگ شده و سایر مشکلات ناشی از آسیب آفتاب کمک کند.

 

  • جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در کرج با فلج کردن موقتی عضلات ایجاد کننده خطوط و چین و چروک به کاهش ظاهر آنها کمک می کند. تزریق با استفاده از بهترین بوتاکس و فیلر توسط متخصص انجام می شود که دوز واحد و کنترل شده محصول را ارائه می دهد.

 

  • جوانسازی پوست غیر فرسایشی

جوانسازی پوست بدون فرسایش فرآیندی است که از امواج رادیویی برای هدف قرار دادن لایه های عمیق تر پوست استفاده می کند. امواج رادیویی به سطح پوست نفوذ می کنند و تولید کلاژن را تحریک می کنند که باعث سفت شدن پوست می شود. این فرآیند ظاهر کلی را بهبود می بخشد و روی پوست های حساس بهترین عملکرد را دارد.

 

  • لایه برداری شیمیایی با لایه برداری کسری

لایه برداری شیمیایی برای بهبود ظاهر پوست شما استفاده می شود. نکته منفی این است که آنها می توانند عوارض جانبی مانند ناراحتی، تورم، قرمزی و پوسته پوسته شدن ایجاد کنند. لایه برداری فرکشنال از لیزر برای هدف قرار دادن اپیدرم، درم و هیپودرم استفاده می کند. این فرآیند می تواند ناراحتی کمتری نسبت به لایه برداری شیمیایی سنتی اما با نتایج مشابه ایجاد کند.

 

  • تزریق کلاژن به پوست

تزریق کلاژن ظاهر چین و چروک، اسکار و آکنه را درمان می کند. کلاژن پروتئینی است که در پوست یافت می شود و با پرکردن چین و چروک ها و لکه ها عمل می کند. آنها معمولاً به لایه های عمیق تر پوست داده می شوند تا تولید کلاژن را تقویت کنند.

 

  • لایه برداری با اسید گلیکولیک

لایه بردارهای اسید گلیکولیک لایه بیرونی پوست را برای تحریک تولید کلاژن در پوست آسیب دیده حذف می کند. شما می توانید آنها را به طور مستقل یا در ترکیب با سایر روش های درمانی استفاده کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *