میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ پوست

میکرونیدلینگ پوست در کرج

یکی از روش های جوانسازی پوست که بسیار هم تاثیرگذاره، میکرونیدلینگ پوست در کرج است که در کلینیک تخصصی پوست و مو سامان اسکین با بهترین دستگاه ها و توسط متخصصان پوست برای افراد انجام میشود. میکرونیدلینگ نام دستگاهی است که توسط یک قلم که در سر آن سوزن های ریزی قرار گرفته است با حرکاتی آرام بر روی پوست کشیده میشود و حفره های بسیاری اما با عمق خیلی کم روی سطح پوست ایجاد می کند.درمان میکرونیدلینگ پوست برای موارد زیر موثر است:

  • درمان جای سوختگی
  • بستن منافذ باز
  • درمان لک پوستی
  • رفع چین و چروک

میکرونیدلینگ دستگاهی است که توسط یک قلم که در سر آن سوزن های ریزی قرارگرفته است و ده ها حفره ی نازک روی سطح خارجی پوست ایجاد می کند .باعث لایه برداری میشود.مکانیسم کار با دستگاه میکرونیدلینگ دارای دو هدف می باشد.

1) به وجود آوردن سوراخ های میکرونی روی سطح پوست باعث ایجاد شرایطی می شود تا مواد مخصوص بتوانند جذب سطح داخلی پوست شوند در نتیجه به ترمیم و بازسازی پوست کمک ویژه نمایند.

2) ایجاد این سوراخ ها توسط دستگاه میکروپن باعث تحریک پوست جهت تولید کلاژن و الاستینی می شود و در نتیجه به بازسازی بافت پوست کمک میکند.

این فرایند باعث بهبودی چین و چروک، خطوط ریز، جای جوش، زخم ها و منافذ میشود.در بعضی از دستگاه های درموپن سرم و مواد مغذی همزمان با ایجاد حفره های میکرونی در پوست تزریق می شوند ولی عمدتا ابتدا سرم یا فرو روی پوست مالیده شده و بعد به جهت نفوذ این مواد با درموپن روی پوست و نیدل های مخصوصش حفره های ریز ایجاد می گردد .

آیا جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ عوارض دارد ؟

اگر روی صورت شما جوش یا آکنه هست حتما صبر کنید تا این جوش ها یا آکنه ها بهبود یابند که مطمئنا پزشک معالج به این نکته توجه خواهد کرد زیرا احتمال دارد باعث ایجاد عفونت گردد.

توصیه ها و مراقبت های پس از میکرونیدلینگ:

  • حدود 12 ساعت استفاده نکردن از کرم های ضد آفتاب
  • تا یک روز تمرین های ورزشی سنگین و شدید ممنوع است
  • تا یک روز آرایش نکنید
  • تا چندین ساعت پس از درمان صورت را به آرامی با آب ماساژ دهیدی و آثار خون خشک شده را پاک کنید
  • الکل استفاده نکنید
  •  به مدت دو هفته تا 15 روز در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرید.جوانسازی پوست با میکرونیدلینگ در کرج

نکات مهم جوانسازی پوست با نخ

سامان اسکین مرکز تخصصی اجرای جوانسازی پوست در کرج در این مطلب به نکات مهمی در خصوص لیفت با نخ باید در نظر گرفته شود خواهد پرداخت. زمانی که بافت سطوح زیرین پوست از بین می رود روند پیری پوست، چروک و افتادگی پوست آغاز می شود. در پی این موارد و با رسیدن با دوران یائسگی کلاژن های طبیعی پوست که موجب شادابی و ایجاد کشیدگی طبیعی پوست می شوند کاهش پیدا می کنند و به این ترتیب پوست ه سمت پیری کشیده می شود.

تا پیش از این از روش هایی مانند جراحی ها و یا تزریق ژل و فیلر ها برای از بین بردن اثرات این کار استفاده می شد. البته باید به این نکته اشاره کرد مرکز تخصصی جوانسازی پوست با نخ در کرج، (مجموعه تخصصی سامان از همه روش های تزریق ژل الانسه و سایر فیلر ها استفاده می کند) در کنار روش های ذکر شده لیفتینگ با نخ نیز افزوده شده است.

مرکز تخصصی جوانسازی پوست کرج

مرکز تخصصی پوست و موی سامان ارائه دهنده انواع خدمات زیبایی در کرج می باشد.این مرکز تخصصی زیبایی دارای مجوز های حرفه ای لازم می باشد همچنین با به کار گیری کادری متخصص و با دانش سعی بر آن داشته است که از استاندارد ترین دستگاه ها و با کیفیت ترین مواد لازم اقدام به انجام کار نماید.

همان طور که در مطالب پیشین بیان کردیم کلیه امور مربوط به زیبایی اگر در مراکزی که موفق به اخذ مجوز های لازم نشده اند و یا از کادر های متخصص کمک نمی گیرند و یا از امکانات غیر استاندارد بهره می برند انجام شود نه تنها نمی تواند تاثیری مثبت داشته باشد بلکه می تواند منجبر به آسیب های جبران ناپذیری هم بشود.

جوانسازی پوست هم کاری بسیار دقیق و نیازمند دقتی بسیار بالا و بهره مندی از استاندارد هایی مشخص است که در مرکز جوانسازی پوست کرج یعنی مجموعه سامان اسکین توسط کادری کار آزموده و متخصص انجام می شود و می توانید برای مشاوره و رزرو وقت جهت میکرونیدلینگ پوست با ما تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *